Bruce Fife (0 produktów)

Bruce Fife to certyfikowany naturopata i dietetyk, znany z autorstwa popularnych poradników kulinarnych oraz dietetycznych. Popularność przyniosły mu takie pozycje jak „Przepisy diety ketogenicznej”, dotycząca diety na bazie tłuszczów czy „Cud oleju kokosowego”.

Na świat przyszedł w 1952 roku. Zdobył wykształcenie z zakresu dietetyki klinicznej. Jest specjalistą w dziedzinie medycyny naturalnej, opartej w szczególności o olej kokosowy. Prowadzi organizację non-profit Coconut Research Center, badającą właściwości tejże substancji. Ponadto podróżuje po całym świecie, prowadząc wykłady edukacyjne na temat odżywiania, niejednokrotnie goszcząc na licznych konferencjach i targach zdrowia.

Swoją edukację prowadzi także za pośrednictwem licznych publikacji w formie poradników kulinarnych i zdrowotnych. W książkach takich, jak „Terapia ketonowa”, „Przepisy diety ketogenicznej” czy „Cud oleju kokosowego” obala popularne mity dotyczące tłuszczów i promuje zdrowe formy odżywiania oraz naturoterapię. Autor ma w swoim dorobku ponad dwadzieścia publikacji. Wiele z nich znajduje się na listach bestsellerów w różnych krajach świata.
Najpopularniejsze publikacje Fife’a:
Przepisy diety ketogenicznej;
Terapia ketonowa;
Dieta ketogeniczna;
Kokosowe przepisy na zdrowie;
Cud oleju kokosowego;
Cud mąki kokosowej;
Płukanie ust olejem;
Jak pokonać Alzheimera.
Ładowanie...