Xi
Ponad 100 000 książek i gier
Dużo promocji
Tania i szybka wysyłka
14 dni na zwrot

Ben Greenfield

 (1 produktów)

Wydolność 2.0. Wykorzystaj potencjał ciała i usprawnij umysł

(okładka twarda)

5/5
117,80 199,00 zł −41%
Wysyłka dzisiaj

Ben Greenfield

Ben Greenfield jest konsultantem ds. zdrowia, mówcą i autorem bestsellerów "New York Timesa", wielu różnych książek, w tym bardzo popularnych tytułów "Beyond Training", "Boundless", "Fit Soul", "Spiritual Disciplines Journal", "Boundless Cookbook" i "Endure".

Ukończył studia licencjackie i magisterskie na Uniwersytecie Idaho w zakresie nauk o sporcie i fizjologii ćwiczeń. Ponadto jest dyplomowanym trenerem personalnym z certyfikatem National Strength and Conditioning Association (NSCA). Posiada także certyfikat żywienia sportowego od Międzynarodowego Towarzystwa Żywienia Sportowego (ISSN).

Ben Greenfield posiada ponad 20 lat doświadczenia w trenowaniu sportowców zawodowych, uniwersyteckich i rekreacyjnych ze wszystkich dyscyplin sportowych

Ben uprawiał wiele dyscyplin sportowych, w tym: tenisa, piłkę wodną i piłkę siatkową, kulturystykę. Jest 13-krotnym triathlonistą Ironman. Został wybrany przez NSCA najlepszym trenerem osobistym w Ameryce, a przez Greatist jednym ze 100 najbardziej wpływowych ludzi w kategorii zdrowia i fitnessu.

Jest doradcą, inwestorem i członkiem zarządu wielu korporacji w branży zdrowia i fitness, a także współzałożycielem firmy produkującej suplementy diety KION. Firma zajmuje się suplementami diety, które łączą tradycyjną żywność z nowoczesną nauką, aby umożliwić ludziom osiągnięcie szczytowej wydajności, przeciwstawić się starzeniu i żyć życiem satysfakcjonującym, radosnym i nieograniczonym i pełnym przygód.

Ładowanie...