Bednarczyk-Witoszek Ewa (3 produktów)

Ewa Bednarczyk-Witoszek to polska lekarka, specjalizująca się w laryngologii i dietetyce. Zajmuje się dietą optymalną, zarówno lecząc pacjentów, jak i przekazując wiedzę za pośrednictwem wykładów. Jest również autorką poradników kulinarnych, objaśniających wszystkie założenia jej autorskiej diety.

Urodziła się na Śląsku w 1963 roku. Mieszka i pracuje w Katowicach, gdzie ukończyła laryngologię i wydział lekarski na Śląskim Uniwersytecie Medycznym. Zdobyła również certyfikat w dziedzinie diety optymalnej. Od początku swojej kariery udziela porad na temat swoich zainteresowań – odżywiania i diety.

Stworzyła własny program żywieniowy, bazujący na dobrych produktach, pozytywnie wpływających na zdrowie organizmu. Sama twierdzi, że praktykowanie go, polegające również na unikaniu nieodpowiedniej, niezdrowej żywności pozwala bez trudu wyeliminować wiele schorzeń.
W 2005 roku opublikowała książkę pod nazwą „Dieta optymalna. Co powinniśmy jeść, a czego unikać”. Kolejną, zatytułowaną „Dieta dobrych produktów” wydała w roku 2013. W obu pozycjach autorka przedstawia prawidłowe nawyki żywieniowe, których nieustanne praktykowanie pozwala cieszyć się dobrym zdrowiem i samopoczuciem.
Bibliografia Ewy Bednarczyk-Witoszek:
Dieta optymalna. Co powinniśmy jeść, a czego unikać;
Dieta dobrych produktów.

Dieta Dobrych Produktów

Bednarczyk-Witoszek Ewa

Miękka

29,89 50,99 zł −41%
Wysyłka 24h
Ładowanie...