Xi

Bednarczyk-Witoszek Ewa (3 produktów)

Ewa Bednarczyk-Witoszek to polska lekarka, specjalizująca się w laryngologii i dietetyce. Zajmuje się dietą optymalną, zarówno lecząc pacjentów, jak i przekazując wiedzę za pośrednictwem wykładów. Jest również autorką poradników kulinarnych, objaśniających wszystkie założenia jej autorskiej diety.

Urodziła się na Śląsku w 1963 roku. Mieszka i pracuje w Katowicach, gdzie ukończyła laryngologię i wydział lekarski na Śląskim Uniwersytecie Medycznym. Zdobyła również certyfikat w dziedzinie diety optymalnej. Od początku swojej kariery udziela porad na temat swoich zainteresowań – odżywiania i diety.

Stworzyła... własny program żywieniowy, bazujący na dobrych produktach, pozytywnie wpływających na zdrowie organizmu. Sama twierdzi, że praktykowanie go, polegające również na unikaniu nieodpowiedniej, niezdrowej żywności pozwala bez trudu wyeliminować wiele schorzeń.

W 2005 roku opublikowała książkę pod nazwą „Dieta optymalna. Co powinniśmy jeść, a czego unikać”. Kolejną, zatytułowaną „Dieta dobrych produktów” wydała w roku 2013. W obu pozycjach autorka przedstawia prawidłowe nawyki żywieniowe, których nieustanne praktykowanie pozwala cieszyć się dobrym zdrowiem i samopoczuciem.

Bibliografia Ewy Bednarczyk-Witoszek:
Dieta optymalna. Co powinniśmy jeść, a czego unikać;
Dieta dobrych produktów.

29,49 32,94 zł −10%
Wysyłka 24 godziny
23,88 25,71 zł −7%
Wysyłka 24 godziny
53,37 90,30 zł −41%
Wysyłka 24 godziny
Ładowanie...