Xi

Beata Blok

 (4 produktów)

Uczę się rozumieć innych. Emocje i gesty

(okładka miękka)

30,19 
Wysyłka 24 godziny

Beata Blok

Beata Blok jest pracownikiem Specjalnego Ośrodka Rewalidacyjno-Wychowawczego dla Dzieci i Młodzieży z Autyzmem w Gdańsku. Ukończyła staż w Princeton Child Development Institute. Specjalizuje się w terapii behawioralnej u osób z zaburzeniami autystycznymi. Zdobyła certyfikat superwizora behawioralnego. Współpracuje z wieloma organizacjami i stowarzyszeniami, jak chociażby Stowarzyszenie Pomocy Osobom Autystycznym w Gdańsku, Stowarzyszenie Pomocy Osobom z Autyzmem w Toruniu oraz Stowarzyszeniem Pomocy Osobom Autystycznym w Grudziądzu.

Od 2007 r. Beata Blok prowadzi konsultacje programów przeznaczonych dla osób z zaburzeniami autystycznymi, współpracując z wieloma placówkami terapeutycznymi w Polsce. Często uczestniczy w szkoleniach, wykładach i konferencjach naukowych, dotyczących tematyki opieki nad osobami z różnymi zaburzeniami rozwojowymi. Ponadto sama prowadzi wykłady przybliżające słuchaczom szczegółowe zagadnienia terapii behawioralnej dla osób z całościowymi zaburzeniami rozwoju.

"Uczę się rozumieć innych" - książka, której współautorką jest Beata Blok. Zawiera praktyczne historie obrazkowe, pomagające osobom z zaburzeniami rozwojowymi w codziennym życiu. Opowiadają o relacjach międzyludzkich, wyjaśniając różne zagadnienia związane z typowymi sytuacjami życiowymi. Dzięki tej książce dziecko może zrozumieć, co czuje bohater w danej sytuacji, jakie ma zamiary i w jakie wchodzi relacje z innymi bohaterami opowieści.

Ładowanie...