Xi
Ponad 100 000 książek i gier
Dużo promocji
Tania i szybka wysyłka
14 dni na zwrot

Anna Teodorczyk

 (0 produktów)

Przykro nam, ten autor Anna Teodorczyk nie posiada żadnych dostępnych produktów

Anna Teodorczyk

Anna Teodorczyk z pasji i wykształcenia jest grafikiem specjalizującym się w ilustracji oraz składzie i łamaniu tekstu. W praktyce oznacza to, że pomysły różnych twórców przekłada na obrazy przeznaczone do reklam czy komunikacji w mediach społecznościowych.

Anna Teodorczyk w swojej pracy jest niezwykle wymagająca. Kończy projekt dopiero wtedy, gdy jest z niego prawdziwie dumna. Współpracuje z pisarzami oraz instytucjami i wydawnictwami. Działa też aktywnie w blogosferze, dzieląc się swoją wiedzą i bogatym doświadczeniem. Jest zafascynowana sztuką, literaturą i rozwiązywaniem zagadek w grach przygodowych. W wolnym czasie tworzy rysunki satyryczne oraz publikuje teksty.

Ilustracja jest dla Anny Teodorczyk wymarzoną przestrzenią, w której pomysły się materializują. Jej znakiem rozpoznawczym są trzy style:

  • realistyczno - komiksowy,

  • artystyczny,

  • komiksowy.

Graficzka współpracuje z osobami, które mają konkretną wizję projektu, ale także z tymi, którzy nie wiedzą do końca czego chcą. Długie rozmowy z czasem sprawiają, że pomysł nabiera kształtów.

Anna Teodorczyk pomaga także autorom w zamianie tekstu na gotowe książki lub e-booki, które są atrakcyjne w swojej formie dla czytelników. Jest autorką ilustracji między innymi do książki Agnieszki Stążki - Gawrysiak zatytułowanej „Self-Regulation. Opowieści dla dzieci o tym, jak działać, gdy emocje biorą górę".

Ładowanie...