Xi

Anger Joanna (3 produktów)

Joanna Anger to współautorka bloga „Alaantkowe BLW” oraz serii książek kucharskich o tym samym tytule, które stworzyła wraz z nauczycielką Anną Piszczek.

Z wykształcenia jest doradcą zawodowym oraz pedagogiem. Na co dzień pracuje jako nauczycielka w przedszkolu w Poznaniu. Znaczącym momentem w jej życiu było urodzenie córki Alicji, po którym na poważnie zainteresowała się rozmaitymi metodami wychowawczymi. Najbardziej zafascynowało ją rodzicielstwo bliskości oparte na silnej więzi emocjonalnej między rodzicami a dzieckiem.

Znana jest także jako otwarta zwolenniczka noszenia niemowlaków w chuście. W życiu codzien...nym fascynuje się gotowaniem. Jej pasją jest wymyślanie i tworzenie przepisów dla swojej rodziny. Są one zawsze łatwe do przygotowania i zdrowe. Anger stara się, aby jej dania zawierały jak najwięcej składników odżywczych potrzebnych do prawidłowego funkcjonowania i rozwoju organizmu.

Kulinarny blog „Alaantkowe BLW” prowadzony przez Joanne Anger wraz z Anną Piszczek w 2014 roku zajął drugie miejsce w plebiscycie Blog Roku w kategorii stron kulinarnych. Obie panie są także autorkami trzech bestsellerowych poradników kulinarnych „Alaantkowe BLW”, „Nowe alaantkowe BLW” oraz „Alaantkowe BLW. Rośniemy”. Każda z książek z

Ładowanie...