Xi

Atlas geograficzny. Polska, kontynenty, świat. Szkoła podstawowa, klasy 5-8

Praca Zbiorowa

(okładka broszurowa)

Wydawnictwo: Nowa Era
Liczba stron: 192
-5%

41,50 zł

39,59 zł

oszczędzasz 1,91 zł (5%)

Niedostępny
Paczka w Ruchu 5,99 zł
Poczta Polska - Odbiór w Punkcie 7,99 zł
Poczta Polska 8,99 zł
Paczkomaty 8,99 zł
Kurier 10,99 zł

Opis

„Polska, kontynenty, świat” to atlas geograficzny przygotowany specjalnie z myślą o uczniach klas 5-8 szkół podstawowych. Zebrano w niej wszystkie aktualne mapy fizyczne, polityczne, tematyczne i regionalne, prezentujące zarówno Polskę, jak i pozostałe części świata.

Publikacja przygotowana w oparciu o najnowsze dane statystyczne jest kompletnym źródłem wiedzy i znakomitą pomocą przydatną do zrozumienia procesów i zjawisk, jakie zachodzą we współczesnym świecie. Z jej pomocą uczniowie bez najmniejszego trudu zrealizują wymagania programowe na lekcjach geografii. Atlas dodatkowo pomoże im rozwinąć umiejętność analizowania danych liczbowych, a także formułować wnioski na ich podstawie dzięki danym statystycznym z geografii społeczno-ekonomicznej i fizycznej.

Najczęściej kupowane razem:

Dane szczegółowe

Identyfikator produktu 806838
Tytuł Atlas geograficzny. Polska, kontynenty, świat. Szkoła podstawowa, klasy 5-8
Autor Praca Zbiorowa
Wydawnictwo Nowa Era
Klasa Wieloletnie
Rodzaj atlas, tablice, wzory
Liczba stron 192
Rok wydania 2018
Okładka Broszurowa
Cena detaliczna 41,50 zł
Nasza cena 39,59 zł

Recenzje

5/5
5
4
3
2
1
DODAJ RECENZJĘ:

oceń produkt:


Julita L.

5/5
| 31-05-2020
Atlas to niezbędna pomoc naukowa dla uczniów, którzy mają geografię. To wydanie zawiera aktualne mapy różnego rodzaju i obejmuje Polskę oraz świat. Całość jest estetycznie wydana, a po samym atlasie łatwo się porusza.

Ania A.

5/5
| 17-05-2020
Pomoc w formie atlasu to podstawa podczas lekcji geografii. Ten atlas geograficzny zawiera aktualne mapy różnego typu i realizuje zalecenia zawarte w podstawie programowej dla szkoły podstawowej. Książka z pewnością pozwoli uczniom lepiej zrozumieć problemy poruszane na lekcjach geografii, a także zachęci do samodzielnego formułowania wniosków.

Daria L.

5/5
| 06-05-2020
Szeroki wybór map, wszystko aktualne. Poza tym w atlasie znajduje się mnóstwo ćwiczeń, dzięki którym można ćwiczyć umiejętność czytania mapy. Niestety, w dzisiejszych czasach dzieciaki niechętnie uczą się takich rzeczy. Tłumaczą to tym, że przecież wszędzie mogą dojść z telefonem.

Justyna D.

5/5
| 01-05-2020
Atlas stanowi fantastyczną pomoc naukową. Dedykowany jest uczniom klas 5-8 i zawiera wszystkie aktualne mapy – polityczne, fizyczne, tematyczne, regionalne. Uczniowie mogą poznać dogłębnie Polskę oraz inne części świata. Atlas spełnia założenia nowej podstawy programowej i na pewno ułatwi uczniom prace na lekcjach geografii.

Danuta B.

5/5
| 29-04-2020
Atlas na poziomie, z mnóstwem przydatnych informacji. Znajdziecie tam nie tylko wszelkiego rodzaju mapy, ale także dużo ciekawostek. Mój syn jest na etapie nauki czytania mapy. Z tym atlasem idzie mu całkiem dobrze. Wszystko jest przejrzyste.

Mirosława N.

5/5
| 22-04-2020
Bardzo przydatny atlas. Świetnie opracowany. Zbiór nie tylko map, ale i ćwiczeń. Często przeglądamy go wspólnie z dziećmi i samy dowiadujemy się wielu ciekawostek. Wszystkie informacje bardzo aktualne.

Julita S.

5/5
| 16-04-2020
Świetny atlas wydany w oparciu o najnowszą podstawę programową. Zawiera wszystkie aktualne mapy, które wykorzystuje się na lekcjach geografii. Jest to świetne wsparcie podczas lekcji oraz wykonywania prac domowych.

Maria B.

5/5
| 15-04-2020
To atlas z którego na co dzień korzysta mój syn w szkole. Niemniej, ja także często po niego sięgam. Jest ładnie wydany, zawiera mnóstwo map o różnorodnej tematyce. Często korzystam z niego planując rodzinne podróże po Polsce i muszę przyznać, że sprawdza się lepiej niż elektroniczna mapa.

Violetta B.

5/5
| 08-04-2020
Dzieciaki korzystają z niego w szkole. Moim zdaniem jest bardzo ładnie wykonany. Poza tym dużo zadań, które utrwalają wiedzę na temat czytania mapy. Idealna pozycja dla zarówno małych, jak i dużych odkrywców. Polecam.

Agata T.

5/5
| 01-04-2020
Ładne wydanie, szeroki wybór map oraz ciekawa treść. Jesteśmy rodziną podróżników i bardzo często sięgamy do tego atlasu. Opowiadamy dzieciom gdzie byliśmy za młodu i gdzie pojedziemy na wakacje. Przy okazji tego uczymy się różnych rzeczy. Ostatnio dzieci dowiedziały się jak czytać skalę. Polecamy!

Andżelika P.

5/5
| 25-03-2020
Bardzo często zaglądam z dziećmi do tego atlasu. Geografia to ich ulubiony przedmiot w szkole. Poza tym kochają podróże. Dzięki atlasowi łatwiej jest mi wyjaśnić niektóre kwestie. Zawsze są mocno zainteresowani. Uważam, że to naprawdę pięknie wykonany, szczegółowy, przejrzysty atlas. Nic dodać, nic ująć.

Aneta B.

5/5
| 18-03-2020
To chyba jak dotąd, najlepiej wydany atlas geograficzny. Zbiór map politycznych, regionalnych, fizycznych oraz tematycznych. Zarówno Polski, jak i reszty Świata. Piękna szata graficzna, wszystko bardzo przejrzyste. Syn chętnie z niego korzysta, zresztą ja także często po niego sięgam.

Dostawa

czas dostawy
koszt
za pobraniem
Odbiór osobisty w Bielsku-Białej
czas dostawy
10 Lipiec, Piątek
przedpłata
0,00 zł
pobranie
Niedostępne
Paczka w Ruchu
czas dostawy
13 Lipiec, Poniedziałek
przedpłata
5,99 zł
pobranie
Niedostępne
Poczta Polska - Odbiór w Punkcie
czas dostawy
13 Lipiec, Poniedziałek
przedpłata
7,99 zł
pobranie
Niedostępne
Poczta Polska
czas dostawy
13 Lipiec, Poniedziałek
przedpłata
8,99 zł
pobranie
11,99 zł
Paczkomaty
czas dostawy
10 Lipiec, Piątek
przedpłata
8,99 zł
pobranie
Niedostępne
Kurier
czas dostawy
10 Lipiec, Piątek
przedpłata
10,99 zł
pobranie
13,99 zł

Prawdpodobnie zainteresuje Cię również:

  • Książki dla dzieci
  • Poradniki i albumy
  • Książki naukowe i popularnonaukowe
  • Literatura piękna
  • Literatura obyczajowa, erotyczna
  • Podręczniki do szkół podst. i średnich
  • Ładowanie...