Astronautka
Boże Narodzenie, rok 2067 Na uszkodzonym, pogrążonym w ciemnościach statku kosmicznym Hawking II rozbrzmiewa Cicha noc. Pozostała na nim tylko jedna osoba, komandor Maryam May Knox. Jedynie May przeżyła pierwszą załogową misję na Europę, księżyc Jowisza. Pomóc może jej wyłącznie mąż, Stephen, naukowiec z NASA, który kierował misją z Ziemi i któremu May złamała serce, a który teraz sam znajduje sięCzytaj więcej
- Wydawnictwo: Świat Książki
- Data premiery: 2024-08-28
- Okładka: miękka
- Liczba stron: 464
- Wymiary: 217 x 140
więcej parametrów
O książce
Dane szczegółowe
Identyfikator produktu
3536701
Tytuł
Astronautka
Wydawnictwo
Język
polski
Język oryginału
angielski
Liczba stron
464
Typ okładki
miękka
Data premiery
2024-08-28
Rok wydania
2024
Wymiary
217 x 140
Waga
0.43 kg
Wysokość
140 mm
Długość
217 mm
Głębokość
30 mm
Liczba elementów zakres
Do 49
Szerokość
133 mm
Nasza cena
35,49 zł
Opinie i recenzje książki Astronautka
4,3/5
3 recenzje
- 5
- 4
- 3
- 2
- 1
Recenzje produktów są zarządzane przez stronę trzecią w celu weryfikacji autentyczności i zgodności z naszymi wytycznymi dotyczącymi ocen i recenzji
RecenzjeNajnowsze
Jak działają recenzje- Irena B. Klient niezweryfikowany2024-09-26Recenzja zweryfikowana
- Dagmara S. Klient niezweryfikowany2024-09-09Recenzja zweryfikowana
- Patrycja Ł. Klient niezweryfikowany2024-09-08Recenzja zweryfikowana
Recenzje
Każdą z recenzji weryfikujemy na trzy sposoby:
- Klient zweryfikowanyAutorzy recenzji z tym oznaczeniem są naszymi klientami. Kupili ten produkt w sklepie tantis.pl.
- Klient niezweryfikowanyAutorzy recenzji z tym oznaczeniem są naszymi użytkownikami, ale nie możemy potwierdzić, że kupili ten produkt w sklepie tantis.pl.
- Recenzja ZweryfikowanaPotwierdzamy, że prezentowana opinia może dotyczyć danego produktu i zawiera elementy jego recenzji.
Dostawa i płatność









