Apetyt na więcej

  1 recenzja

Do szczęścia może prowadzić wiele dróg, a cała sztuka polega na tym, by rozpoznać tę właściwą.Ewa coraz częściej odnosi wrażenie, że wpadła z deszczu pod rynnę. Zakończyła nieudane małżeństwo, ale tkwi w relacji, w której brakuje prawdziwej bliskości. W głębi serca wie, kto jest jej prawdziwą miłością - czy jednak potrafi znów zaufać Andrzejowi? Klaudia, borykająca się z brakiem samoakceptacji, poCzytaj więcej

  • Wydawnictwo: Filia
  • Data premiery: 2025-02-19
  • Okładka: miękka
  • Liczba stron: 352
  • Wymiary: 206 x 137
więcej parametrów

O książce

Do szczęścia może prowadzić wiele dróg, a cała sztuka polega na tym, by rozpoznać tę właściwą.

Ewa coraz częściej odnosi wrażenie, że wpadła z deszczu pod rynnę. Zakończyła nieudane małżeństwo, ale tkwi w relacji, w której brakuje prawdziwej bliskości. W głębi serca wie, kto jest jej prawdziwą miłością - czy jednak potrafi znów zaufać Andrzejowi? Klaudia, borykająca się z brakiem samoakceptacji, postanawia rzucić szkołę i sprawdzić się w pierwszej dorosłej pracy. Nie ma pojęcia, że los przygotował dla niej wielką niespodziankę.

W trzeciej i ostatniej części bestsellerowego cyklu Wszystkie smaki życia bohaterowie odkrywają, że nie sztuką jest trwać w strefie komfortu. Czasem trzeba się odważyć i sięgnąć po więcej.

Dane szczegółowe

Identyfikator produktu
3594052
Tytuł
Apetyt na więcej
Wydawnictwo
Język
polski
Język oryginału
polski
Liczba stron
352
Typ okładki
miękka
Wydanie
1
Data premiery
2025-02-19
Rok wydania
2025
Kraj pochodzenia
Polska
Wymiary
206 x 137
Waga
0.37 kg
Wysokość
137 mm
Długość
206 mm
Głębokość
25 mm
Liczba elementów zakres
Do 49
Szerokość
135 mm
Nasza cena
36,39 zł
Symbol produktu:
9788384020050

Opinie i recenzje książki Apetyt na więcej

5,0/5
 
1 recenzja
  • 5
  • 4
  • 3
  • 2
  • 1
Recenzje produktów są zarządzane przez stronę trzecią w celu weryfikacji autentyczności i zgodności z naszymi wytycznymi dotyczącymi ocen i recenzji
RecenzjeNajnowsze
Jak działają recenzje
  • Kamila Z. Klient niezweryfikowany
    5.0
     
    2025-03-15Recenzja zweryfikowana
    O miłość trzeba dbać jak o kwiat w doniczce. Wystarczy, że kilka razy nie podlejesz na czas albo postawisz w złym miejscu, gdzie nie dochodzi słońce, a on zacznie obumierać. I jeżeli w porę nie zauważysz, że dzieje się coś złego, to już po wszystkim. Nie przywrócisz go do życia. (...) Kiedy będziesz szukać szczęścia, pamiętaj, że ono nigdy nie ma wielkiej postaci. To nie będzie coś potężnego, złotego, nie będzie błyszczeć, wymachiwać rękami ani krzyczeć do ciebie z daleka. Prawdziwe szczęście jest zawsze maleńkie, niepozorne, niekiedy trudno je dostrzec. Kryje się w detalach. W tym, że ktoś rozgrzewa ci ręce na mrozie albo że ty komuś robisz herbatę i podajesz kawałek szarlotki. W pyszczku przygarniętego kociaka, w karmniku pełnym sikorek. W tym, że byłaś pewna, że róże ci wymarzły, a one odbijają na wiosnę. To zawsze są drobiazgi, okruchy. I dopiero zebrane razem dają to, co ludzie nazywają szczęściem. Po raz kolejny spotykamy bohaterów serii Wszystkie smaki życia i muszę przyznać, że autorka zafundowała swoim bohaterom i czytelnikom prawdziwą huśtawkę emocjonalną. Ewa od czasu rozstania z Andrzejem wydawała się wreszcie spokojna i pogodzona z losem - niestety okazuje się, że to tylko pozory - w jej relacji z Jimem brakuje prawdziwej bliskości. Tymczasem mężczyzna jej życia nie potrafi bez niej funkcjonować , lecz idąc za radą Pani Alinki postanawia pokazać kobiecie jak wiele straciła. Ale ta sympatyczna para to niejedyni bohaterowie zmagający się z problemami. Klaudia wreszcie odważyła się wyznać swoje uczucia Ani - niestety reakcja dziewczyny jest daleka od zrozumienia. Młoda Krasicka postanawia więc skorzystać z propozycji Lucy i wyjeżdża do Walii. Tatiana zaś walczy z uczuciami do rosyjskiego pisarza Olega, którego powieść tłumaczy w ramach pracy dla wydawnictwa. Jak ta znajomość wpłynie na jej małżeństwo z Mirkiem? Również losy Żanety wyjątkowo mnie poruszyły, choć uczciwie przyznaję, że na początku serii za nią nie przepadałam. Czy pani Wójcik wreszcie zbuduje piękny związek z Bogdanem? Ta powieść i cały cykl Agnieszki Olejnik bardzo mnie poruszyła. Fabuła obfituje w nowe wątki i wydarzenia co nie pozwala się nudzić i sprawia ,że książkę czyta się błyskawicznie. Nie zabrakło emocji od śmiechu, przez złość aż do silnego wzruszenia , co zresztą bardzo mi się podobało. Polecam.
Recenzje
Każdą z recenzji weryfikujemy na trzy sposoby:
  • Klient zweryfikowany
    Autorzy recenzji z tym oznaczeniem są naszymi klientami. Kupili ten produkt w sklepie tantis.pl.
  • Klient niezweryfikowany
    Autorzy recenzji z tym oznaczeniem są naszymi użytkownikami, ale nie możemy potwierdzić, że kupili ten produkt w sklepie tantis.pl.
  • Recenzja Zweryfikowana
    Potwierdzamy, że prezentowana opinia może dotyczyć danego produktu i zawiera elementy jego recenzji.
Dostawa i płatność
Udostępnij produkt
Wstaw link na:
lub skopiuj link
Dodano do koszyka