Antidotum noctis
Zbigniew Machej jest autorem piętnastu zbioru wierszy. Ostatnio opublikował "Mroczny przedmiot podążania" (2014) i " Telefon z antypodów" (2016, e-book). W 2017 roku wydał "Pieśni duchowe Georgiusa Tranosciusa" - wybór luterańskich pieśni z XVII wieku przełożonych z czeskiego. Jako poeta współpracuje z "Przekrojem". Większość tekstów składających się na niniejszą książkę powstała w latach 2006-12.Czytaj więcej
- Wydawnictwo: Dom Literatury
- Data premiery: 2022-04-15
- Okładka: miękka
- Liczba stron: 258
- Wymiary: 200 x 139
więcej parametrów
O książce
Dane szczegółowe
Identyfikator produktu
3243539
Tytuł
Antidotum noctis
Autor
Wydawnictwo
Język
polski
Język oryginału
polski
Liczba stron
258
Typ okładki
miękka
Data premiery
2022-04-15
Rok wydania
2018
Wymiary
200 x 139
Waga
0.37 kg
Wysokość
139 mm
Długość
200 mm
Głębokość
200 mm
Nasza cena
20,79 zł
Bądź pierwszy!
Twoja recenzja produktu “Antidotum noctis” będzie bardzo przydatna dla innych użytkowników.
Recenzje produktów są zarządzane przez stronę trzecią w celu weryfikacji autentyczności i zgodności z naszymi wytycznymi dotyczącymi ocen i recenzji
Recenzje
Każdą z recenzji weryfikujemy na trzy sposoby:
- Klient zweryfikowanyAutorzy recenzji z tym oznaczeniem są naszymi klientami. Kupili ten produkt w sklepie tantis.pl.
- Klient niezweryfikowanyAutorzy recenzji z tym oznaczeniem są naszymi użytkownikami, ale nie możemy potwierdzić, że kupili ten produkt w sklepie tantis.pl.
- Recenzja ZweryfikowanaPotwierdzamy, że prezentowana opinia może dotyczyć danego produktu i zawiera elementy jego recenzji.
Dostawa i płatność









