Anioł zemsty. Warszawski mrok. Tom 2

  4 recenzje

Kontynuacja historii bohaterów Króla Śródmieścia!Jest w nim nienawiść i żal, że świat nic nie może mu zaoferować.Melania jest przerażona oraz załamana. Bartek Andrzejczak, jej chłopak, zostaje porwany. Dziewczyna nie ma pojęcia, co robić i czuje się bezradna. W dodatku wydaje się, że Costura nie kwapi się, by jej pomóc, dlatego kobieta postanawia wziąć sprawy w swoje ręce i jeszcze bardziej wplątaCzytaj więcej

  • Wydawnictwo: NieZwykłe
  • Data premiery: 2022-11-09
  • Okładka: miękka
  • Liczba stron: 232
  • Wymiary: 201 x 142
więcej parametrów

O książce

Kontynuacja historii bohaterów Króla Śródmieścia!

Jest w nim nienawiść i żal, że świat nic nie może mu zaoferować.

Melania jest przerażona oraz załamana. Bartek Andrzejczak, jej chłopak, zostaje porwany. Dziewczyna nie ma pojęcia, co robić i czuje się bezradna. W dodatku wydaje się, że Costura nie kwapi się, by jej pomóc, dlatego kobieta postanawia wziąć sprawy w swoje ręce i jeszcze bardziej wplątać się w skomplikowaną grę.

Tymczasem Costura pozwala, żeby poznała jego sekrety i powody, dla których zajmuje się gangsterką. To sprawia, że dziewczyna na wiele rzeczy zaczyna patrzeć zupełnie inaczej. Jednak wkrótce okazuje się, że Melania skrywa tajemnicę.

Już niedługo Mel będzie musiała rozważyć, komu naprawdę może zaufać, kto jest przyjacielem, a kto wrogiem, i dzięki komu jej serce bije mocniej. Opis pochodzi od wydawcy.

Dane szczegółowe

Identyfikator produktu
3310180
Tytuł
Anioł zemsty. Warszawski mrok. Tom 2
Wydawnictwo
Język
polski
Język oryginału
polski
Liczba stron
232
Typ okładki
miękka
Wydanie
I
Data premiery
2022-11-09
Rok wydania
2022
Wymiary
201 x 142
Waga
0.2 kg
Wysokość
142 mm
Długość
201 mm
Głębokość
16 mm
Liczba elementów zakres
Do 49
Szerokość
140 mm
Nasza cena
31,89 zł

Opinie i recenzje książki Anioł zemsty. Warszawski mrok. Tom 2

5,0/5
 
4 recenzje
  • 5
  • 4
  • 3
  • 2
  • 1
Recenzje produktów są zarządzane przez stronę trzecią w celu weryfikacji autentyczności i zgodności z naszymi wytycznymi dotyczącymi ocen i recenzji
RecenzjeNajnowsze
Jak działają recenzje
  • Grażyna P. Klient niezweryfikowany
    5.0
     
    2023-03-08Recenzja zweryfikowana
    „Anioł Zemsty” to kontynuacja serii "Warszawski mrok" autorstwa Katarzyny Garczyk, której byłam bardzo ciekawa, zwłaszcza tego, jak potoczą się losy bohaterów.

    Melania ciężko znosi porwanie Bartka. Trzymana z daleka od jakichkolwiek informacji, nie zamierza jednak czekać na to co może się wydarzyć. Bierze sprawy w swoje ręce. Wraz z mijającym czasem, zmienia się jej relacja z Costurą. Zbliżają się do siebie, mężczyzna dzieli się z nią swoją przeszłością, zdradza wiele swoich tajemnic. Mel wplątuje się w grę, której zasady nie są jej do końca znane. Sprowadzi ona na nią ból i cierpienie. Dziewczyna będzie musiała ocenić kto stoi po jej stronie, a kto gra do innej bramki…

    „Król Śródmieścia” przypadł mi do gustu jednak „Anioł Zemsty” podobał mi się jeszcze bardziej. Relacja Mel z Costurą ewoluuje, zaczynają się darzyć większym zaufaniem i niewątpliwie przyciągają się wzajemnie. Jednak ich relacja, jest raczej dodatkiem do fabuły. Sami bohaterowie, pokazują nam swoje inne oblicza. Mel zaczyna dojrzewać, do świata, w którym się znalazła. Staje się twardą kobietą, która powoli zaczyna wiedzieć czego chce. Czy brutalny gangsterski półświatek, pełen zbrodni, narkotyków i walki o władzę, jest faktycznie dla niej? Ta pozycja serwuje nam ogrom emocji, ale przede wszystkim akcji, która rozkręca się z każdym czytanym rozdziałem. Gdy udaje nam się rozgryźć jedną zagadkę pojawia się kolejna. Czy bohaterom uda się odnaleźć Bartka? Wrogowie czekają na potknięcie. Wszyscy mogą być teraz narażeni na niebezpieczeństwo związane z walką ze Skorpionem. Mel znajdzie się w nieodpowiednim miejscu i czasie. Czy Costurze uda się uchronić swoich przyjaciół, pracowników, ale i samego siebie?

    Autorka ma bardzo przyjemne pióro, które sprawia, że jej książki bardzo szybko się czyta. Tę książkę pochłonęłam w jedno popołudnie. Zakończenie, które zostało nam zaserwowane jest dokładnie w jej stylu – z mnóstwem znaków zapytania i pozostawiającym czytelnika w pełnym napięcia oczekiwaniu na premierę kolejnego tomu. Nie pozostaje mi nic innego jak cierpliwie czekać. Ta część jest ściśle powiązana z pierwszym tomem więc jeśli zachęciłam Was do sięgnięcia po tę pozycję to koniecznie przeczytajcie „Króla Śródmieścia”.
  • Barbara D. Klient niezweryfikowany
    5.0
     
    2022-11-14Recenzja zweryfikowana
    Po przeczytaniu książki mam mętlik w głowie, ponieważ dzieje się tak dużo, że jestem oszołomiona wydarzeniami dziejącymi się w życiu bohaterów. Tajemnica goni tajemnice ,a skrywane sekrety zostają pomału wyjaśnione. Do odkrycia całej prawdy jeszcze dużo brakuje. Coraz więcej szczegółów z przeszłości Costury daje pełniejszy obraz jego zachowania i działań w gangsterskim świecie. Te informacje totalnie mnie zaskoczyły. Zachowanie mężczyzny dalej jest wielką zagadką. Z jednej strony mówi więcej o sobie, a za chwile zachowuje się irracjonalnie i brutalnie. Nie sposób przewidzieć następujących zdarzeń co czyni historie bardzo ciekawą. Trudno odłożyć ją dopóki nie przeczyta się jej w całości. Zakończenie jest niezwykle zaskakujące z nasuwającym się pytaniem-co dalej? Pozostawia czytelnika w zawieszeniu i dezorientacja co szykuje autorka w kolejnym tomie. Ja już czekam na ciąg dalszy losów bohaterów i rozwiązaniem wszystkich tajemnic. Świetna kontynuacja serii. Gorąco polecam
Recenzje
Każdą z recenzji weryfikujemy na trzy sposoby:
  • Klient zweryfikowany
    Autorzy recenzji z tym oznaczeniem są naszymi klientami. Kupili ten produkt w sklepie tantis.pl.
  • Klient niezweryfikowany
    Autorzy recenzji z tym oznaczeniem są naszymi użytkownikami, ale nie możemy potwierdzić, że kupili ten produkt w sklepie tantis.pl.
  • Recenzja Zweryfikowana
    Potwierdzamy, że prezentowana opinia może dotyczyć danego produktu i zawiera elementy jego recenzji.
Dostawa i płatność
Udostępnij produkt
Wstaw link na:
lub skopiuj link
Dodano do koszyka