Anielska przystań
Bohaterka książki - Alicja - jest tarocistką i anielską terapeutką, postanawia zmienić swoje życie tuż przed pięćdziesiątymi urodzinami. Zostawia za sobą wszystko co było dotychczas jej całym światem i wyrusza w podróż na drugi koniec kraju. Poznaje przyjaciół, którzy również muszą zmierzyć się z radykalnymi zmianami, które ich czekają. Wspólnie odkrywają prawdziwą miłość i nawzajem uczą się cudu Czytaj więcej
- Wydawnictwo: Edima
- Data premiery: 2016-03-25
- Okładka: miękka
- Liczba stron: 392
- Wymiary: 210 x 150
więcej parametrów
O książce
Dane szczegółowe
Identyfikator produktu
571171
Tytuł
Anielska przystań
Autor
Wydawnictwo
Język
polski
Język oryginału
polski
Liczba stron
392
Typ okładki
miękka
Wydanie
I
Data premiery
2016-03-25
Rok wydania
2015
Wymiary
210 x 150
Waga
0.5 kg
Wysokość
150 mm
Długość
210 mm
Głębokość
150 mm
Nasza cena
29,79 zł
Bądź pierwszy!
Twoja recenzja produktu “Anielska przystań” będzie bardzo przydatna dla innych użytkowników.
Recenzje produktów są zarządzane przez stronę trzecią w celu weryfikacji autentyczności i zgodności z naszymi wytycznymi dotyczącymi ocen i recenzji
Recenzje
Każdą z recenzji weryfikujemy na trzy sposoby:
- Klient zweryfikowanyAutorzy recenzji z tym oznaczeniem są naszymi klientami. Kupili ten produkt w sklepie tantis.pl.
- Klient niezweryfikowanyAutorzy recenzji z tym oznaczeniem są naszymi użytkownikami, ale nie możemy potwierdzić, że kupili ten produkt w sklepie tantis.pl.
- Recenzja ZweryfikowanaPotwierdzamy, że prezentowana opinia może dotyczyć danego produktu i zawiera elementy jego recenzji.
Dostawa i płatność









