Angel. Inferno Tom 2
Drugi akt bestsellerowej trylogii "Inferno" stawia przed czytelniczkami jeszcze więcej znaków zapytania i utrzymuje w napięciu, które nie pozwala odłożyć książki aż do ostatniej strony!Czyżby życie Hailey ostatecznie wróciło na właściwe tory? Wszystko układa się po jej myśli, nie dręczą jej niepokoje ani strach o przyszłość. Mieszka na swoim, nieźle zarabia, realizuje się zawodowo - krótko mówiąc,Czytaj więcej
- Wydawnictwo: NieZwykłe
- Serie: Inferno
- Data premiery: 2021-10-20
- Okładka: miękka
- Liczba stron: 312
- Wymiary: 206 x 144
O książce
Drugi akt bestsellerowej trylogii "Inferno" stawia przed czytelniczkami jeszcze więcej znaków zapytania i utrzymuje w napięciu, które nie pozwala odłożyć książki aż do ostatniej strony!
Czyżby życie Hailey ostatecznie wróciło na właściwe tory? Wszystko układa się po jej myśli, nie dręczą jej niepokoje ani strach o przyszłość. Mieszka na swoim, nieźle zarabia, realizuje się zawodowo - krótko mówiąc, dziewczyna znajduje się w miejscu, o którym zawsze marzyła.
Nowy początek w życiu Hailey jest możliwy przede wszystkim dzięki pożegnaniu z demonami przeszłości. Pamięć o mężczyźnie, który zmienił jej życie w koszmar, pozostaje odległym wspomnieniem, a rana w sercu wydaje się zabliźniona na dobre. No właśnie - wydaje się... Sytuacja ulega zmianie, gdy nieoczekiwanie dla siebie samej kobieta ląduje w Filadelfii, miejscu wielu wspomnień, które okazują się wciąż żywe. To tam Hailey rozstała się z Victorem Sharmanem i pożegnała stare traumy - jak się okazuje, nie na długo.
Nie upływa wiele czasu, a uczucia Hailey zostają poddane niełatwej próbie: bohaterka musi zmierzyć się z widokiem Victora w towarzystwie innej kobiety. Jakie emocje wywoła w niej to wydarzenie? Czy naprawdę zapomniała już o ich wspólnej przeszłości? I jak zachowa się wobec niej Victor?
"Angel" to druga część bestsellerowej serii romansów "Inferno", rozpoczynającej wydawniczą karierę Julii Brylewskiej. Autorka publikowała wcześniej na platformie literackiej Wattpad, umożliwiającej młodym twórcom i twórczyniom szerszą prezentację swoich tekstów. Lekkie pióro, talent do sugestywnego oddawania emocji i wyobraźnia w kreowaniu fabuł pomogły Julii Brylewskiej w zgromadzeniu wokół siebie licznego grona fanek, a pozytywny odbiór jej twórczości zaowocował propozycją wydania "Inferno" na papierze.
Historia Hailey i Victora porusza najgłębiej skrywane emocje, zaskakuje i wzrusza. Powieści Julii Brylewskiej przypadną do gustu wszystkim miłośniczkom popularnego w ostatnich latach gatunku new adult i romansów z nutką pikanterii.
- Tom 1 - Devil. Inferno. Tom 1
- Tom 2 - Angel. Inferno Tom 2
- Tom 3 - Sinner. Inferno. Tom 3
Dane szczegółowe
Opinie i recenzje książki Angel. Inferno Tom 2
- 5
- 4
- 3
- 2
- 1
- Małgorzata W.4.02022-08-25Recenzja zweryfikowanaKsiążka bardzo wciągająca, udana kontynuacja 1 tomu.
- Tatiasza i. Klient niezweryfikowany5.02021-11-21Recenzja zweryfikowana„Życie jest tylko jedno i zawsze kończy się w taki sam sposób. Nie pozwól, by obawy sprawiły, że przegapisz wszystkie piękne okazje, które na ciebie czekają.”
Hailey po wyjeździe do Bostonu, z daleka od Viktora zaczęła układać sobie życie na nowo. Znalazła ciekawą, dobrze płatną pracę, wynajmuje niewielkie mieszkanie, ma nowych znajomych. W końcu osiągnęła to czego najbardziej chciała, spokój. Czy jednak jest tak rzeczywiście? Czy udało jej się wyrzucić ze serca Viktora? Jej najlepsza przyjaciółka i brat wyznaczyli datę ślubu - tuż po świętach Bożego Narodzenia. Hailey wie, że musi tam być, bierze urlop i udaje się do rodzinnego miasteczka. Ma nadzieję, że uda jej się uniknąć spotkania z Viktorem. Niestety, dość niespodziewanie wpadają na siebie, a jemu towarzyszy piękna kobieta. Serce Hailey drga niespokojnie…
Jestem oczarowana i zachwycona! Tutaj nic nie jest pozostawione przypadkowi, czuć ogromną szczerość, realizm i pasję. Rewelacyjnie wykreowani bohaterowie, to złożone, charakterne, naturalne osobowości. Pani Julia z empatią ukazuje wewnętrzne rozterki, zmagania, jakie są udziałem naszych bohaterów. Hailey skradła moje serce od razu, zachodzą w niej zmiany staje się pewniejsza siebie i silniejsza. To szczera, ciepła, inteligentna, młoda kobieta, która dobro innych stawia nad własne. Ma pełno wątpliwości – serce mówi jedno, a rozum drugie. Victor – cóż za mroczny, małomówny, opanowany, wręcz zimny, pełen sprzeczności człowiek. Jest zamkniętym w sobie samotnikiem, pracoholikiem, nikogo do siebie nie dopuszcza. Pani Julia daje nam wnikliwy i przejmujący obraz człowieka, który żyje z piętnem winy. Muszę przyznać, że początkowo trudno było go rozgryźć, wzbudzał we mnie niechęć i jednocześnie intrygował. Stopniowo ujawniane tajemnice spowodowały, że zaczęłam patrzeć na niego zupełnie inaczej. Jego przeszłość jest dramatyczna. Alfie Meyer tajemniczy, cyniczny, mroczny mężczyzna jego postać bardzo intryguje.
Z uwagą i zainteresowaniem śledziłam trudną relację naszych bohaterów. Pasują do siebie idealnie i uzupełniają się nawzajem. Ich miłość napotyka na liczne trudności i przeciwności losu. Głęboko skrywane, mroczne tajemnice Viktora przytłaczają i poruszają. Jego fobia, która ogranicza i ma wpływ na wszystkie aspekty życia. Nocne koszmary, upiory przeszłości, które nie odpuszczają, niszczą i nie pozwalają normalnie żyć. Ogromne piętno poczucia winy. Dawanie drugiej szansy, zaufanie, szczere otwarcie się na drugiego człowieka. Piękno prawdziwej, szczerej przyjaźni. Silne więzi rodzinne, wzajemne wsparcie zrozumienie, troska.
Poruszająca, zaskakująca, rewelacyjna opowieść, wyróżnia się na tle innych ciekawym pomysłem. Przez historię się płynie, trudno się oderwać choć na chwilę. Cały czas odczuwamy napięcie, tak jakby zło wisiało w powietrzu. Zakończenie boli, kolejny raz zamarłam z przerażenia. Z ogromną niecierpliwością czekam na kontynuację. Koniecznie czytajcie w chronologicznej kolejności. Bardzo, bardzo polecam. - Monika S. Klient niezweryfikowany5.02021-11-11Recenzja zweryfikowanaWitam, dziś mam dla was recenzję książki Angel ♥️ druga część serii Inferno autorki Julii Brylewskiej ♥️.
Po nieprzyjemnych wydarzeniach związanych z Victorem Sharmanem Hailey wyjeżdża do Bostonu. Wydaje się, iż jej życie w końcu zaczyna się układać, ma własne mieszkanie oraz pracę, w której odnosi sukcesy. Hailey zaczyna także zapominać, a rana w sercu zaczyna się goić. Jednak wielkimi krokami zbliża się ślub najlepszej przyjaciółki oraz jej brata, a co za tym idzie, musi znów pojawić się w Filadelfii, tam, gdzie zostawiła jego…
Czy na pewno widok innej kobiety przy jego boku nie trafi w serce Hailey? Czy naprawdę zapomnieli o sobie nawzajem? Jesteście ciekawi? Przeczytajcie sami ?♥️.
W pierwszej części serii Devilu jesteśmy świadkami, jak można poświęcić swoje życie dla własnej rodziny, nasza bohaterka zgadza się na zamieszkanie z Victorem, byleby uratować rodzinną firmę zadłużoną przez złą inwestycję brata. A koniec książki zaskakuje nas wszystkich.
W drugiej części jednak Hailey próbuje poukładać sobie życie od nowa, nowe mieszkanie, praca a najważniejsze to, by zapomnieć. Każdy z nas ma jakieś fobie, niektórzy boją się różnego rodzaju zwierząt, czy robactwa, inni nie mogą wyjść z własnego domu, a jeszcze inni nie potrafią dotknąć innej osoby. Jedną z tych fobii walczy nasz bohater, nie jest to miła sytuacja, życie musi być uciążliwe w przypadku takiej choroby. Jeśli ma się prawdziwych przyjaciół, mówią, że jesteśmy bogaci, bardzo miło mieć kogoś z kim można spędzać czas, kto może liczyć na nas w każdej sytuacji i być przy nas tak po prostu bezinteresownie. Rodzina, przyjaciele, i to, że zawsze w święta nikt nie może być sam, ponieważ to taki czas, w którym wszystko jest możliwe. Bardzo jestem ciekawa postaci Alfiego, coś tutaj jest bardzo nie tak, myślałam, że to wszystko w tej części będzie już jasne, ale autorka niestety nie zdradziła, co w tym wszystkim ma wspólnego mężczyzna o białych włosach. To nie wszystko, z czym autorka pozostawiała nas, byśmy nie mogli doczekać się kolejnej części tej historii. Końcówka książki daje nam taki rollercoaster emocji, iż naprawdę musimy dostać kolejną część jak najszybciej.
Devil i Angel to historia, którą pokocha każdy z was, ma w sobie coś, co sprawi, że nie będziecie mogli się od niej oderwać, nie wiedząc co stanie się dalej z naszymi bohaterami. Nie jest to zwykła historia, to samo życie przedstawione w różnych sytuacjach, jakie każdy z nas może przeżyć. Przygotujcie się na koniec książki, bo nie będziecie wierzyli w to, co tutaj się stało ?♥️. - Ewelina W. Klient niezweryfikowany5.02021-11-11Recenzja zweryfikowana"Czasami moment jest w stanie zburzyć najdłużej trwające szczęście"
"Jeśli choć raz odda się komuś serce, już nigdy w całości się go nie odzyska. Jakaś jego cząstka na zawsze zostanie z osobą, którą się kochało"
"Nie zamartwiaj się wszystkim aż tak bardzo. Życie jest tylko jedno i zawsze kończy się w taki sam sposób. Nie pozwól, bo obawy sprawiły, że przegapisz wszystkie piękne okazji, które na ciebie czekają"
Hailey odzyskała spokój, przenosząc się do innego miejsca na ziemi, zmieniając pracę oraz mieszkanie. Czuję, że jej życie wraca na poprzednie tory, a Victor to tylko przeszłość, o której już zapomniała. Kiedy ponownie pojawia się w Filadelfii, jej wspomnienia wracają niczym bumerang... Mało tego, jej serce znów zostaje wystawione na próbę, gdy dostrzega inną kobietę u boku Viktora. Kim dla niego jest? Czy Viktor zapomniał o Hailey? Czy demony przeszłości wrócą?
To była jedna z tych książek, które przeczytałam jednym tchem. Z pewnością pamiętacie, jakie wrażenie zrobiła na mnie poprzednia część. Czy z tą było podobnie? Może nie doznałam takiego szoku, jak w I tomie, ale z pewnością ta książka, dostarczyła mi wielu emocji.
Jestem zachwycona Inferno. W tej części byłam świadkiem walki serca z rozumiem i to u obojga bohaterów. Autorka idealnie oddała klimat panujący w książce. Mrok, tajemnice, ból, cierpienie. Czułam emocje Viktora, gdy obok znajdowała się Hailey. Widać, że dzięki niej mógł pokonać demony przeszłości i poczuć ulgę.
Poza tym pojawiły się ciekawe postaci drugoplanowe, które dopełniły całą książkę. Ogromnym plusem jest lekki i przyjemny styl autorki. Przez tę książkę się dosłownie płynie.
Muszę się do czegoś przyczepić. Skończyła się zbyt szybko! Apeluję o więcej.
Końcówka książki sprawiła, że wstrzymałam oddech, a w głowie kotłowało się milion myśli. Pomyślałam "tylko nie to"...? "Nie rób nam tego".
Czekam na kolejną część.
Jeśli szukacie książki z oryginalną fabułą i zakończeniem, przez które włosy jeżą na głowie, to ta książka jest dla Was!
Gorąco polecam całą serię ❤️ - zaczytAnka 1. Klient niezweryfikowany4.02021-11-04Recenzja zweryfikowanaVictor Sharman to człowiek którego albo się kocha albo nienawidzi. W gruncie rzeczy ja określiła bym go jeszcze Nieszczęśnikiem. Dlaczego? To mężczyzna łączący w sobie wiele skrajnych cech i tylko Hailey była w stanie dostrzec w nim prawdziwego Victora. Nie zapracowanego biznesmena, który zmaga się z demonami w bezsenne noce, ale tego uśmiechniętego nastolatka jakim był kiedyś. Jak wiele w życiu człowieka może zmienić jeden przelotny dotyk, jedno krótkie spojrzenie w którym można się zatracić i już więcej nie dostrzegać innych osób. To spotkało właśnie Victora i Hailey. Ona miała być jego lekiem na całe zło, a on złamał jej serce. Jedynym wyjściem by poskładać swoje życie na nowo jest dla Hailey wyjazd. Zmiana otoczenia, pracy i spokój którego tak bardzo potrzebowała. Jednak coś, a może ktoś ciągnie ją z powrotem. Czy pojęcie drugiej szansy na rację bytu w przypadku Victora? Czy Hailey jest w stanie zacząć naprawdę życie o jakim marzyła, z daleka od ukochanego mężczyzny? Muszę przyznać, że bohaterka lekko mnie irytowała byciem rozchwianą jak chorągiewka. Taki typ chciałabym, a boje się. A wkurzało mnie to dlatego, że była w tym tak podobna do mnie prywatnie. Natomiast w Victorze przez cały czas chciałam widzieć właśnie tego beztroskiego młodego chłopaka, a nie zgorzkniałego pracoholika jakim się stał. Hailey wpuściła do jego życia odrobinę światła i to światło wystarczyło żeby dręczące go w snach demony na pewien czas zniknęły. Ale jak długo potrwa spokój? Co jeśli to cisza przed burzą i uderzą w najmniej spodziewanym momencie? Epilog przyjęłam z mieszanymi uczuciami, ale to tylko podsyciło mój apetyt i wyczekuję trzeciego finałowego tomu trylogii Inferno. Mniemam, że nie zabraknie w nim emocji, wzruszeń ale też szczęścia i miłości. Czy tak będzie?
- historie_budzace_namietnosc Klient niezweryfikowany5.02021-11-01Recenzja zweryfikowana„Gdy mówimy, że potrzebujemy czasu, aby z czymś sobie poradzić, nigdy tak naprawdę nie wiemy, kiedy nam się to uda. Mogą minąć dni, tygodnie, nawet lata, a to, czego tak uparcie chcemy się pozbyć, wciąż będzie o krok za nami.”
Minął ponad rok od kiedy Hailey opuściła Filadelfię ze złamanym sercem. Przez ten czas starała się na nowo poskładać życie i siebie. Nowe miejsce, nowa praca stały się dla niej lekarstwem by zapomnieć i przestać kochać Victora. Gdy wraca do domu na święta ich drogi od razu się przecinają. Tylko czy mają jeszcze sobie coś do powiedzenia? Czy da mu jeszcze jedną szansę? Czy można tak łatwo zapomnieć o osobie której oddało się serce?
„Być może jeżeli choć raz dostrzeże się w diable odrobinę dobrego, człowieka już nigdy nie jest w stanie widzieć w nim jedynie samego zła?”
Podobno czas leczy rany, ale nie zawsze pozwala na zapomnienie i pogodzenie się z przeszłością, która odcisnęła swoje piętno na danej osobie. Wyrzuty sumienia i obwinianie się za coś na co nie miało się wpływu również nie pomagają w pogodzeniu się z przeszłością. Victora cały czas męczą upiory z którymi nie może sobie poradzić. Hailey pokazuje mu że życie ma również pozytywne strony i wnosi w jego życie radość którą zaczyna odczuwać, ale mimo że prosiła go żeby był prawdziwy przy niej to nie zawsze się mu to udaje. Każdy jego uśmiech jest jak promyk nadziei, że wszystko się ułoży. Kobieta zaczęła patrzeć na wszystko zupełnie inaczej, nie rozczulała się nad sobą tylko małymi krokami szła do przodu i mimo że chciała o nim zapomnieć on znowu pojawił się w jej życiu. Autorka po raz kolejny zaserwowała nam galimatias emocji, uczuć i niedomówień. Wraz z nimi przeżywałam wszystkie dobre i złe chwilę. Mam wrażenie, że ta książka jest trochę magiczna, ale również i mroczna. Ukazująca dwoje cierpiących ludzi, ale z dwóch różnych przyczyn. Potwierdza się to, że Julia Brylewska ma niesamowicie dar tworzenia niezapomnianych historii i bohaterów ze złożonymi osobowościami. Dreszczyk emocji gwarantowany. - Kamila K. Klient niezweryfikowany5.02021-10-30Recenzja zweryfikowana„Nawet gdybym miał wybór i tak wybrałbym ciebie.”
„Angel” to emocjonalna i pełna uczuć książka, w której rozum głównej bohaterki wyraźnie walczy z sercem. Czuć tu miłość, ale też ból i rozterki. A sposób, w jaki cała historia została przedstawiona, sprawia, że jest ona bardzo wiarygodna i prawdziwa. Nie ma tu co prawda zawrotnej akcji. Wszystko toczy się bardzo spokojnie, ale emocje, jakie wypływają z tej książki, pociągają za sobą chęć zagłębienia się w tę historię. Ponadto bardzo podoba mi się relacja, jaka została zbudowana między Victorem, a Hailey. Nie jest naciągana i wyolbrzymiona. Czuć w niej realizm każdej chwili i każdego zdarzenia, z którym muszą mierzyć się bohaterowie. A chociaż między nimi nie ma gwałtowności i burzliwych konfrontacji, to magia ich relacji sprawia, że tej historii chce się więcej i więcej.
Po zakończeniu „Devil” i zapoznaniu się z piórem Julii Brylewskiej wiedziałam, że przed drugą częścią należy przygotować się na dużą dawkę emocji. Uważam, że debiut autorki był bardzo udany, ale tym tomem podniosła sobie poprzeczkę jeszcze wyżej. To piękna historia o uczuciach, zaufaniu i wybaczeniu. O kompromisach i ustępstwach, których trzeba dokonywać, z miłości do drugiej osoby. Historia Victora i Hailey pokazuje, że miłość nie jest prostym uczuciem, ale potrafi wynagrodzić trud, jaki trzeba w nią włożyć.
Jak dla mnie ta część była jeszcze lepsza od poprzedniej. A emocje, jakie zafundowała końcówka, dają obietnicę kolejnej fantastycznej książki oraz nowych przeszkód i trudności, z jakimi bohaterowie będą musieli się zmierzyć. Ogromnie polecam Wam tę serię ❤️ - booksinpink N. Klient niezweryfikowany5.02021-10-24Recenzja zweryfikowana“Angel” opowiada o dalszych losach Victora oraz Hailey. Kobieta po bolesnym zakończeniu etapu Sharmana przeprowadziła się do Nowego Jorku, w którym znalazła stałą pracę oraz własne mieszkanie. Wydawało się jej, że odzyskała spokój, ale wszystko się zmienia, kiedy przychodzi czas powrotu do Filadelfii, miejsca, gdzie wszystko przypomina jej o przykrych wspomnieniach oraz roztrzaskanym sercu. Spotkanie, którego nie można było uniknąć, nadchodzi szybciej, niż obydwoje się spodziewali. Zazdrość, zdziwienie i wszystkie towarzyszące im emocje będą pierwszym doświadczeniem w próbie zespolenia złamanych serc.
Nad tą propozycją mogłabym wywodzić się całymi dniami. Jej wyjątkowość i niesamowita aura to coś, od czego nie mogłam się oderwać. Trudno było odłożyć książkę na półkę nie rozmyślając, co mogłoby wydarzyć się na kolejnych stronach. Zranione i przepełnione bólem dusze bohaterów czujemy już od pierwszej strony książki, a to jak pięknie autorka wykreowała uczucia bohaterów, sprawia, że nie potrafię przejść obok nich obojętnie.
Postać Hailey pokazuje nam, jak trudno przestać wspominać osobę, którą się pokochało. Zaskoczyła mnie swoim dojrzałym podejściem do całej otoczki oraz lojalnością względem Victora, która zawsze roztapiała moje serce. Jej dobre usposobienie jest niesamowitym kontrastem do bólu i mroku, który skrywa w sobie mężczyzna. Natomiast odwaga, z jaką podchodzi do "upiorów" bohatera pokazuje nam obraz jej uczuć i chęci starania się o ich relacje. Piękna bohaterka zarówno wewnątrz, jak i zewnątrz.
Victor to postać, którą nie każdy będzie w stanie zrozumieć. Najpierw kontrolował życie Hailey, potem ją od siebie odsunął, a teraz próbuje wszystko naprawić. W jego postaci zauroczył mnie szacunek i delikatność, z jaką za każdym razem zwraca się do Hailey, jest to niesamowicie ujmujące. Podchodziłam do niego z lekką rezerwą, gdyż nie oszukujmy się chęć ciągłej kontroli nad innym człowiekiem, nie jest normalna, lecz mężczyzna starał się zmienić, co jest dużym plusem. Momentami jednak zabrakło mi większej otwartości z jego strony, obiecywał szczerość i prawdziwość, a na ważne pytania potrafił odpowiedzieć półsłówkami, które niestety nie były wystarczające, a niewyjaśnione decyzje i sekrety nie znikną z ich życia.
Tak jak wspominałam przy recenzji poprzedniego tomu świetne rozbudowanie bohaterów drugoplanowych. Tym razem pojawiła się również Lois oraz Suzy, które dodały książce lekkości. Jednak złagodził to mroczny Alfie, który został i mam wrażenie, że zostanie wielką tajemnicą. Nie podobała mi się w nim jedna ważna kwestia, bardzo umniejszał Victorowi. Wmawiał mu, że nie zasługuje na szczęście, a tak naprawdę po prostu nie potrafił się pogodzić ze stratą, o którą się obwiniał, tym samym nie pozwalając sobie na radość w życiu. Mam nadzieję, że dostrzeże w swoim życiu więcej pozytywów.
Piękna kontynuacja bez dwóch zdań polecam przeczytać każdemu. Nad zakończeniem nie będę się rozwodzić, musicie je przeczytać, aby zrozumieć mój brak komentarza. Mimo wszystko podczas czytania samej końcówki miałam wrażenie, co może się wydarzyć, co odrobinę mnie zawiodło, gdyż liczyłam na coś nieprawdopodobnego.
Moja ulubiona scena to wyjazd do Nowego Jorku na galę, piękne opisy wspaniałe chwile i rozbudowane dialogi. - Aneta E. Klient niezweryfikowany5.02021-10-19Recenzja zweryfikowana„Gdy mówimy, że potrzebujemy czasu, aby z czymś sobie poradzić, nigdy tak naprawdę nie wiemy, kiedy nam się to uda. Mogą minąć dni, tygodnie, nawet lata, a to, czego tak uparcie chcemy się pozbyć, wciąż będzie o krok za nami.”
Chociaż powrót do Bostonu, nowa satysfakcjonująca praca, nowe mieszkanie pozwoliły, Hailey zamknąć za sobą rozdział zwany:
Victor Sharman,to jednak sercu nie udało się o nim zapomnieć.
Każdego dnia, w każdej minucie tęskni i cierpi, choć nawet przed sobą samą nie potrafi przyznać się do tego…
Nieoczekiwany powrót do rodzinnej Filadelfii, na ślub swojego brata i najlepszej przyjaciółki, ponownie stawia ją oko w oko z Victorem, co gorsza, dzieje się to, od razu po przylocie.
Wszystko było by dobrze, gdyby nie widok innej kobiety u jego boku i to, że nie podejrzewała, że aż tak ją to zaboli.
Czy on jej dotyka?
Czy ona dotyka jego?
Myśli, które bolą i drapią od wewnątrz.
Hailey postanawia odciąć się od Victora raz na zawsze i zakończyć tą tęsknotę, by móc ruszyć dalej. Jednak, życie samo pisze swoje scenariusze i sprawa zamknięcia tego rozdziału, mocno się komplikuje.
Ciąg zdarzeń i wiele sytuacji, w których bez ustanku się spotykają : rozmowy, wyrzuty, błagania, ale też próby niedopuszczenia do siebie, a wręcz karania siebie za to kim się jest, by ustrzec przed sobą, i nic nie jest w stanie zapobiec tej chemii, temu przyciąganiu, nie tylko fizycznemu. Ten huragan emocji i żądzy, którą tylko Hailey potrafi, uruchomić w Victorze, doprowadza ich na skraj wytrzymałości i pęknięta tama, otwiera przed nimi jeszcze więcej emocji, odczuć, ale też obaw i niepewności.
Ale czy uda im się ułożyć TO, cokolwiek jest między nimi?
Czy w końcu wyłączą swoje obawy i zaczną normalnie żyć?
A może życie, ma dla nich całkiem inny scenariusz?
Żeby się dowiedzieć, koniecznie, ale to koniecznie musicie przeczytać „Angel”, a jeśli nie znacie jeszcze serii #inferno to, aby zrozumieć wszystko dokładnie, musicie zacząć do „Devil’a”.
„Devil” był tajemniczy, intrygujący i zaskakujący zarazem.
W „Angel” mamy jeszcze więcej emocji, obaw, bólu, ale też niemałą dawkę niesamowitej chemii, przyciągania i żądzy, tak wielkiej, że aż nie do powstrzymania.
To co dzieje się pomiędzy nimi, gdy ich ciała w końcu się złączą, jest gorącą dawką przyspieszającą puls i bicie serca.
Zakończenie wbija w fotel, więc ja sama nie wiem czego możemy spodziewać się w trzeciej części inferno, której już teraz nie mogę się doczekać.
Nie mniej jednak co raz więcej rozumiemy, lecz autorka prowadzi nas tak, aby jeszcze w tej części, nie mieć pisanego wszystkiego „na talerzu”.
Oczywiście wciąż jest wiele znaków zapytania, zagadek i blokujących uczucia, bolesnych wspomnień.
Bardzo podoba mi się styl pisania autorki i cieszę się, że w tej części jest więcej gorących momentów, choć historia prowadzona jest tak, że to jednak uczucia l i emocje wychodzą na pierwszy plan!
Pięknie dziękuję Autorce i Wydawnictwu za możliwość przedpremierowego przeczytania i zrecenzowania drugiego tomu serii inferno, teraz pozostaje mi tylko czekać, na premierę : tytułu, okładki i daty trzeciego tomu :-)))
- Klient zweryfikowanyAutorzy recenzji z tym oznaczeniem są naszymi klientami. Kupili ten produkt w sklepie tantis.pl.
- Klient niezweryfikowanyAutorzy recenzji z tym oznaczeniem są naszymi użytkownikami, ale nie możemy potwierdzić, że kupili ten produkt w sklepie tantis.pl.
- Recenzja ZweryfikowanaPotwierdzamy, że prezentowana opinia może dotyczyć danego produktu i zawiera elementy jego recenzji.










