Xi

Anatomia prawidłowa człowieka. Miednica. Podręcznik dla studentów i lekarzy

Dzięki książkom cyklu Akademia prawidłowa człowieka pod redakcją profesora Jerzego Walochy, doktora habilitowanego i profesora Uniwersytetu Jagiellońskiego, kierownika Katedry Anatomii UJ Collegium Medicum, którego autorami są pracownicy Katedry Anatomii Uniwersytetu Jagiellońskiego Collegium Medicum oraz zaproszeni specjaliści z jednostek nauk podstawowych i klinicznych UJ CM, a także innych polsCzytaj więcej

Dzięki książkom cyklu Akademia prawidłowa człowieka pod redakcją profesora Jerzego Walochy, doktora habilitowanego i profesora Uniwersytetu Jagiellońskiego, kierownika Katedry Anatomii UJ Collegium Medicum, którego autorami są pracownicy Katedry Anatomii Uniwersytetu Jagiellońskiego Collegium Medicum oraz zaproszeni specjaliści z jednostek nauk podstawowych i klinicznych UJ CM, a także innych polskich uczelni medycznych, studenci medycyny i kierunków paramedycznych mogą przygotowywać się do wykonywania swojego zawodu.

Podręcznik "Anatomia prawidłowa człowieka. Miednica. Podręcznik dla studentów i lekarzy" zawiera poprawione względem oryginalnego cyklu, wydawanego latach 90 pod redakcją profesora Andrzeja Skawiny, ilustracje i ryciny oraz mianownictwo anglojęzyczne zgodne z wytycznymi zawartymi w Krajowych Ramach Kwalifikacyjnych i nazewnictwo łacińskie. W książce, wydanej w miękkiej oprawie, na 116 stron znajdują się informacje, które kierowane są do studentów pierwszego roku studiów lekarskich i lekarsko-dentystycznych, a także kierunków paramedycznych. Jednak podręcznik będzie też uzupełnieniem i przypomnieniem wiedzy dla studentów wyższych lat we wprowadzeniu do nauk klinicznych, jak i przydatną pomocą w codziennej praktyce lekarskiej.

W książce "Anatomia prawidłowa człowieka. Miednica. Podręcznik dla studentów i lekarzy" zawarte są informacje na temat ścian, mięśni, naczyń i nerwów miednicy, na temat krocza, rozwoju steku, odbytnicy, pęcherza moczowego, układu płciowego męskiego, narządów płciowych żeńskich wewnętrznych i zewnętrznych oraz splotu podbrzusznego dolnego.

Względem podręczników z pierwotnej edycji, zachowano tu dotychczasowy układ opracowania, ze wszystkimi zdobyczami nauki i nowymi odkryciami, jakich dokonano w ciągu ostatnich lat. Dzięki tym zmianom każdy przyszły lekarz oraz każdy adept tego zawodu może mieć pewność, że podręcznik, z którego korzysta, jest aktualny i przekazuje pełnię dostępnej wiedzy.

Wydawnictwo Uniwersytetu Jagiellońskiego, wydawca serii, jest jednym z najważniejszych polskich wydawnictw naukowych, działających na rzecz rozpowszechniania polskich osiągnięć naukowych na całym świecie oraz udostępniających polskim naukowcom i studentom wysokiej jakości treści naukowych i dydaktycznych.

Zobacz więcej
Dane szczegółowe
Identyfikator produktu
725445
Tytuł
Anatomia prawidłowa człowieka. Miednica. Podręcznik dla studentów i lekarzy
Nasza cena
19,99 zł
Zobacz więcej
Recenzje
5,0/5
3 recenzje
 • 5
  3
 • 4
  0
 • 3
  0
 • 2
  0
 • 1
  0
Napisz recenzję
Recenzje produktów są zarządzane przez stronę trzecią w celu weryfikacji autentyczności i zgodności z naszymi wytycznymi dotyczącymi ocen i recenzji
RecenzjeNajnowsze
Jak działają recenzje
 • Zuzanna S. Klient niezweryfikowany
  5.0
  2021-10-01
  Anatomia prawidłowa człowieka. Miednica. Podręcznik dla studentów i lekarzy  to must have dla każdego obecnego, przyszłego studenta medycyny, ale również dla lekarzy. Książka jest bardzo dobrze napisana, ciekawa, pełna zdjęć i ilustracji. Nie ma chyba drugiej takiej na rynku, drugiej książki która stanowiłaby tak kompetentne źródło wiedzy. Gorąco zatem zachęcam do zakupu. U nas polecił na uczelni profesor, a tu polecam wam ja.
 • Sabina A. Klient niezweryfikowany
  5.0
  2021-09-30
  Książka „Anatomia prawidłowa człowieka. Miednica. Podręcznik dla studentów i lekarzy” to kolejna pozycja z tej serii jaka wylądowała na mojej półce, a w zasadzie to już osobnej biblioteczce bo trochę tego jest. Książka szeroko opisuje obszar anatomiczny jakim jest miednica, pozycja pełna jest rycin, ilustracji, zdjęć, wszystko jest naprawdę szeroko opisane, na najwyższym merytorycznym poziomie a przy tym przystępnym, łatwo zrozumiałym językiem. Polecam, polecam i jeszcze raz polecam.
 • Grażyna W. Klient niezweryfikowany
  5.0
  2021-09-22
  Anatomia prawidłowa człowieka. Miednica. Podręcznik dla studentów i lekarzy  to książka którą kupiłam za radą naszego pana profesora i totalnie nie żałuję. Książka jest świetna pod niemal każdym możliwym względem. Od szaty graficzne po sam przekaz. Jej jedynymi minus mogłoby się wydawać że jest cena – ale moim zdaniem to inwestycja w naszą przyszłość jako lekarzy więc warto wydać trochę grosza. Nie mam totalnie żadnych zastrzeżeń, dlatego polecam na maxa.
Recenzje
Każdą z recenzji weryfikujemy na trzy sposoby:
 • Klient zweryfikowany
  Autorzy recenzji z tym oznaczeniem są naszymi klientami. Kupili ten produkt w sklepie tantis.pl.
 • Klient niezweryfikowany
  Autorzy recenzji z tym oznaczeniem są naszymi użytkownikami, ale nie możemy potwierdzić, że kupili ten produkt w sklepie tantis.pl.
 • Recenzja Zweryfikowana
  Potwierdzamy, że prezentowana opinia może dotyczyć danego produktu i zawiera elementy jego recenzji.

Dostawa i płatność

InPost Paczkomat® 24/7
data dostawy 3. czerwca, poniedziałek
bezpłatna dostawa od 248,00 zł
12,99 zł Pobranie 5,00 zł
Żabka, Dino, punkty DPD Pickup
data dostawy 3. czerwca, poniedziałek
bezpłatna dostawa od 249,00 zł
8,99 zł Pobranie 5,00 zł
ORLEN Paczka
data dostawy 3. czerwca, poniedziałek
bezpłatna dostawa od 249,00 zł
10,99 zł
Kurier DPD
data dostawy 3. czerwca, poniedziałek
bezpłatna dostawa od 299,00 zł
12,99 zł Pobranie 5,00 zł
Pocztex Kurier
data dostawy 3. czerwca, poniedziałek
bezpłatna dostawa od 299,00 zł
12,99 zł Pobranie 5,00 zł
Kurier InPost
data dostawy 3. czerwca, poniedziałek
bezpłatna dostawa od 299,00 zł
14,99 zł Pobranie 5,00 zł
Pocztex - punkty odbioru
data dostawy 3. czerwca, poniedziałek
bezpłatna dostawa od 249,00 zł
11,99 zł Pobranie 5,00 zł
Odbiór osobisty w Bielsku-Białej
data dostawy 3. czerwca, poniedziałek
0,00 zł

O Autorze


725445
Ładowanie...