Xi
Ponad 100 000 książek i gier
Dużo promocji
Tania i szybka wysyłka
14 dni na zwrot

Anatomia prawidłowa człowieka. Kończyna górna, kończyna dolna. Podręcznik dla studentów i lekarzy

Jerzy Walocha

(okładka miękka)

5/5
Znasz ten produkt? Podziel się opinią i zgarnij 100 zł!
Wydawnictwo: Wydawnictwo Uniwersytetu Jagiellońskiego
Liczba stron: 206

Produkty powiązane:

-20%

28,35 zł

22,56 zł

oszczędzasz 5,79 zł (20%)

Dostępność 24 godziny
InPost Paczkomaty 24/7 9,99 zł
Kurier InPost 12,99 zł
Kurier DPD 11,99 zł
DPD - Odbiór w Punkcie 9,99 zł
Poczta Polska 9,99 zł
Poczta Polska - Odbiór w Punkcie 7,99 zł
Orlen Paczka 6,99 zł

Opis

"Anatomia prawidłowa człowieka. Kończyna górna, kończyna dolna. Podręcznik dla studentów i lekarzy" to podręcznik dla studentów i lekarzy, będący częścią serii Anatomia Prawidłowa Człowieka Wydawnictwa Uniwersytetu Jagiellońskiego. Seria ta, pod redakcją profesora Jerzego Walochy, doktora habilitowanego i profesora Uniwersytetu Jagiellońskiego, kierownika Katedry Anatomii UJ Collegium Medicum. To kontynuacja cyklu podręczników wydawanych pod redakcją profesora Andrzeja Skawiny. Autorzy książek, pracownicy Katedry Anatomii Uniwersytetu Jagiellońskiego Collegium Medicum oraz zaproszeni specjaliści z jednostek nauk podstawowych i klinicznych tej uczelni, a także innych polskich uczelni medycznych, korzystając z wieloletnich tradycji dydaktycznych krakowskiej szkoły anatomicznej i opierając się na własnych przemyśleniach oraz doświadczeniu, starali się ująć najistotniejsze zagadnienia z zakresu anatomii człowieka w sposób przystępny, ułatwiający przyswajanie wiedzy.

Książka "Anatomia prawidłowa człowieka. Kończyna górna, kończyna dolna. Podręcznik dla studentów i lekarzy" skierowana jest głównie do studentów pierwszego roku studiów lekarskich i lekarsko-dentystycznych, a także kierunków paramedycznych, jak i dla studentów wyższych lat jako uzupełnienie wprowadzenia do nauk klinicznych; będzie również przydatna lekarzom-praktykom w  codziennej praktyce.

"Anatomia prawidłowa człowieka. Kończyna górna, kończyna dolna. Podręcznik dla studentów i lekarzy" zawiera zarys rozwoju kończyn, układ naczyniowy i nerwowy kończyny górnej i dolnej, mięśnie kończyn (w tym ich czynności, unerwienie, objawy uszkodzenia nerwów obwodowych) oraz zestawienie czynności mięśni w poszczególnych stawach kończyn. Książka opisuje również dogłębnie okolice kończyny górnej i dolnej.

Podręcznik został wzbogacony o nazewnictwo anglojęzyczne zgodnie z wytycznymi zawartymi w Krajowych Ramach Kwalifikacyjnych oraz nazewnictwo łacińskie. W książce zachowano dotychczasowy układ opracowań serii i uzupełniono treść o nowe zagadnienia, najnowsze odkrycia medycyny oraz poprawione ryciny.

Książka wydana jest w miękkiej oprawie, na ponad 200 stronach zawiera wyczerpujące informacje na temat poruszanej tematyki i liczne ryciny i rysunki.

Wydawnictwo Uniwersytetu Jagiellońskiego to jedno z najważniejszych polskich wydawnictw naukowych, działa na rzecz rozpowszechniania polskich osiągnięć naukowych na całym świecie oraz udostępniania polskim naukowcom i studentom wysokiej jakości treści naukowych i dydaktycznych.

Klienci, których interesował ten produkt, oglądali również:

Dane szczegółowe

Identyfikator produktu 725448
Tytuł Anatomia prawidłowa człowieka. Kończyna górna, kończyna dolna. Podręcznik dla studentów i lekarzy
Autor Jerzy Walocha
Wydawnictwo Wydawnictwo Uniwersytetu Jagiellońskiego
Liczba stron 206
Rok wydania 2019
Wymiary produktu [mm] 24
Okładka Miękka
Waga Produktu [kg] 0.37
Cena detaliczna 28,35 zł
Nasza cena 22,56 zł
Powiązane tematy: Bestseller

Recenzje

5/5
5
4
3
2
1

DODAJ RECENZJĘ:

oceń produkt:


Janina M.

5/5
| 29-09-2021
Książkę „Anatomia prawidłowa człowieka. Kończyna górna, kończyna dolna. Podręcznik dla studentów i lekarzy” kupiłam za radą mojego wykładowcy i nie żałuję. Mimo, że trochę kosztuje, to warto było widać te pieniądze. Książka stanowi solidną dawkę wiedzy, ma bardzo ładną, estetyczną szate graficzną. Full profeska na najwyższym poziomie. Zresztą to nie tylko moje zdanie, ale wszystkich osób z roku które miały do czynienia z tą pozycją. Wobec powyższego polecam, polecam i jeszcze raz polecam.

Joanna E.

5/5
| 17-09-2021
Pozycja „Anatomia prawidłowa człowieka. Kończyna górna, kończyna dolna. Podręcznik dla studentów i lekarzy „ to bez wątpienia jedna z lepszych książek do anatomii jakie ujrzały światło dzienne, o ile nie najlepsza. Wszystko jest tutaj dopracowane w każdym, nawet najmniejszym szczególe, od przekazu, treści, po oprawe graficzną. Cena dość wysoka, no ale to w końcu ktoś włożył wysiłek w jej stworzenie, więc warto – uwierzcie mi.

Violetta A.

5/5
| 16-09-2021
Co tu dużo pisać. Książka „Anatomia prawidłowa człowieka. Kończyna górna, kończyna dolna. Podręcznik dla studentów i lekarzy” to must have dla wszystkich osób, które chcą zostać przykładnym studentem medycyny i ładnie zdać egzamin. Książka stanowi solidne kompendium wiedzy i to jeszcze przekazanej w bardzo dobry sposób. Poza treścią znajdziemy tu od groma rycin, ilustracji. Naprawdę nauka z taką książką to pestka. Polecam, polecam i jeszcze raz polecam.

Dostawa

czas dostawy
koszt
za pobraniem
InPost Paczkomaty 24/7
czas dostawy
25 Październik, Poniedziałek
przedpłata
9,99 zł bezpłatna dostawa od 249,00 zł
pobranie
Niedostępne
Kurier InPost
czas dostawy
26 Październik, Wtorek
przedpłata
12,99 zł bezpłatna dostawa od 299,00 zł
pobranie
Niedostępne
Kurier DPD
czas dostawy
25 Październik, Poniedziałek
przedpłata
11,99 zł bezpłatna dostawa od 299,00 zł
pobranie
16,99 zł
DPD - Odbiór w Punkcie
czas dostawy
26 Październik, Wtorek
przedpłata
9,99 zł bezpłatna dostawa od 249,00 zł
pobranie
Niedostępne
Poczta Polska
czas dostawy
26 Październik, Wtorek
przedpłata
9,99 zł bezpłatna dostawa od 299,00 zł
pobranie
14,99 zł
Poczta Polska - Odbiór w Punkcie
czas dostawy
26 Październik, Wtorek
przedpłata
7,99 zł bezpłatna dostawa od 249,00 zł
pobranie
Niedostępne
Orlen Paczka
czas dostawy
26 Październik, Wtorek
przedpłata
6,99 zł bezpłatna dostawa od 249,00 zł
pobranie
Niedostępne
Odbiór osobisty w Bielsku-Białej
czas dostawy
25 Październik, Poniedziałek
przedpłata
0,00 zł
pobranie
Niedostępne
Ładowanie...