Xi

Anatomia prawidłowa człowieka. Kończyna górna, kończyna dolna. Podręcznik dla studentów i lekarzy

"Anatomia prawidłowa człowieka. Kończyna górna, kończyna dolna. Podręcznik dla studentów i lekarzy" to podręcznik dla studentów i lekarzy, będący częścią serii Anatomia Prawidłowa Człowieka Wydawnictwa Uniwersytetu Jagiellońskiego. Seria ta, pod redakcją profesora Jerzego Walochy, doktora habilitowanego i profesora Uniwersytetu Jagiellońskiego, kierownika Katedry Anatomii UJ Collegium Medicum. To Czytaj więcej

"Anatomia prawidłowa człowieka. Kończyna górna, kończyna dolna. Podręcznik dla studentów i lekarzy" to podręcznik dla studentów i lekarzy, będący częścią serii Anatomia Prawidłowa Człowieka Wydawnictwa Uniwersytetu Jagiellońskiego. Seria ta, pod redakcją profesora Jerzego Walochy, doktora habilitowanego i profesora Uniwersytetu Jagiellońskiego, kierownika Katedry Anatomii UJ Collegium Medicum. To kontynuacja cyklu podręczników wydawanych pod redakcją profesora Andrzeja Skawiny. Autorzy książek, pracownicy Katedry Anatomii Uniwersytetu Jagiellońskiego Collegium Medicum oraz zaproszeni specjaliści z jednostek nauk podstawowych i klinicznych tej uczelni, a także innych polskich uczelni medycznych, korzystając z wieloletnich tradycji dydaktycznych krakowskiej szkoły anatomicznej i opierając się na własnych przemyśleniach oraz doświadczeniu, starali się ująć najistotniejsze zagadnienia z zakresu anatomii człowieka w sposób przystępny, ułatwiający przyswajanie wiedzy.

Książka "Anatomia prawidłowa człowieka. Kończyna górna, kończyna dolna. Podręcznik dla studentów i lekarzy" skierowana jest głównie do studentów pierwszego roku studiów lekarskich i lekarsko-dentystycznych, a także kierunków paramedycznych, jak i dla studentów wyższych lat jako uzupełnienie wprowadzenia do nauk klinicznych; będzie również przydatna lekarzom-praktykom w  codziennej praktyce.

"Anatomia prawidłowa człowieka. Kończyna górna, kończyna dolna. Podręcznik dla studentów i lekarzy" zawiera zarys rozwoju kończyn, układ naczyniowy i nerwowy kończyny górnej i dolnej, mięśnie kończyn (w tym ich czynności, unerwienie, objawy uszkodzenia nerwów obwodowych) oraz zestawienie czynności mięśni w poszczególnych stawach kończyn. Książka opisuje również dogłębnie okolice kończyny górnej i dolnej.

Podręcznik został wzbogacony o nazewnictwo anglojęzyczne zgodnie z wytycznymi zawartymi w Krajowych Ramach Kwalifikacyjnych oraz nazewnictwo łacińskie. W książce zachowano dotychczasowy układ opracowań serii i uzupełniono treść o nowe zagadnienia, najnowsze odkrycia medycyny oraz poprawione ryciny.

Książka wydana jest w miękkiej oprawie, na ponad 200 stronach zawiera wyczerpujące informacje na temat poruszanej tematyki i liczne ryciny i rysunki.

Wydawnictwo Uniwersytetu Jagiellońskiego to jedno z najważniejszych polskich wydawnictw naukowych, działa na rzecz rozpowszechniania polskich osiągnięć naukowych na całym świecie oraz udostępniania polskim naukowcom i studentom wysokiej jakości treści naukowych i dydaktycznych.

Zobacz więcej
Dane szczegółowe
Identyfikator produktu
725448
Tytuł
Anatomia prawidłowa człowieka. Kończyna górna, kończyna dolna. Podręcznik dla studentów i lekarzy
Liczba stron
206
Data premiery
2013-10-01
Rok wydania
2013
Wymiary produktu [mm]
24
Okładka
okładka miękka
Waga Produktu [kg]
0.37
Długość
24
Głębokość
24
Nasza cena
24,99 zł
Zobacz więcej
Recenzje
5,0/5
5 recenzji
 • 5
  5
 • 4
  0
 • 3
  0
 • 2
  0
 • 1
  0
Napisz recenzję
Recenzje produktów są zarządzane przez stronę trzecią w celu weryfikacji autentyczności i zgodności z naszymi wytycznymi dotyczącymi ocen i recenzji
RecenzjeNajnowsze
Jak działają recenzje
 • Janina M. Klient niezweryfikowany
  5.0
  2021-09-29
  Książkę „Anatomia prawidłowa człowieka. Kończyna górna, kończyna dolna. Podręcznik dla studentów i lekarzy” kupiłam za radą mojego wykładowcy i nie żałuję. Mimo, że trochę kosztuje, to warto było widać te pieniądze. Książka stanowi solidną dawkę wiedzy, ma bardzo ładną, estetyczną szate graficzną. Full profeska na najwyższym poziomie. Zresztą to nie tylko moje zdanie, ale wszystkich osób z roku które miały do czynienia z tą pozycją. Wobec powyższego polecam, polecam i jeszcze raz polecam.
 • Joanna E. Klient niezweryfikowany
  5.0
  2021-09-17
  Pozycja „Anatomia prawidłowa człowieka. Kończyna górna, kończyna dolna. Podręcznik dla studentów i lekarzy „ to bez wątpienia jedna z lepszych książek do anatomii jakie ujrzały światło dzienne, o ile nie najlepsza. Wszystko jest tutaj dopracowane w każdym, nawet najmniejszym szczególe, od przekazu, treści, po oprawe graficzną. Cena dość wysoka, no ale to w końcu ktoś włożył wysiłek w jej stworzenie, więc warto – uwierzcie mi.
 • Violetta A. Klient niezweryfikowany
  5.0
  2021-09-16
  Co tu dużo pisać. Książka „Anatomia prawidłowa człowieka. Kończyna górna, kończyna dolna. Podręcznik dla studentów i lekarzy” to must have dla wszystkich osób, które chcą zostać przykładnym studentem medycyny i ładnie zdać egzamin. Książka stanowi solidne kompendium wiedzy i to jeszcze przekazanej w bardzo dobry sposób. Poza treścią znajdziemy tu od groma rycin, ilustracji. Naprawdę nauka z taką książką to pestka. Polecam, polecam i jeszcze raz polecam.
Recenzje
Każdą z recenzji weryfikujemy na trzy sposoby:
 • Klient zweryfikowany
  Autorzy recenzji z tym oznaczeniem są naszymi klientami. Kupili ten produkt w sklepie tantis.pl.
 • Klient niezweryfikowany
  Autorzy recenzji z tym oznaczeniem są naszymi użytkownikami, ale nie możemy potwierdzić, że kupili ten produkt w sklepie tantis.pl.
 • Recenzja Zweryfikowana
  Potwierdzamy, że prezentowana opinia może dotyczyć danego produktu i zawiera elementy jego recenzji.

Dostawa i płatność

InPost Paczkomat® 24/7
data dostawy 28. maja, wtorek
bezpłatna dostawa od 248,00 zł
12,99 zł Pobranie 5,00 zł
Żabka, Dino, punkty DPD Pickup
data dostawy 28. maja, wtorek
bezpłatna dostawa od 249,00 zł
8,99 zł Pobranie 5,00 zł
ORLEN Paczka
data dostawy 28. maja, wtorek
bezpłatna dostawa od 249,00 zł
10,99 zł
Kurier DPD
data dostawy 28. maja, wtorek
bezpłatna dostawa od 299,00 zł
12,99 zł Pobranie 5,00 zł
Pocztex Kurier
data dostawy 28. maja, wtorek
bezpłatna dostawa od 299,00 zł
12,99 zł Pobranie 5,00 zł
Kurier InPost
data dostawy 28. maja, wtorek
bezpłatna dostawa od 299,00 zł
14,99 zł Pobranie 5,00 zł
Pocztex - punkty odbioru
data dostawy 28. maja, wtorek
bezpłatna dostawa od 249,00 zł
11,99 zł Pobranie 5,00 zł
Odbiór osobisty w Bielsku-Białej
data dostawy 28. maja, wtorek
0,00 zł

O Autorze


725448
Ładowanie...