Xi

Fani Marty Łabęckiej świetnie pamiętają na czym skończyła się poprzednia książka jej autorstwa czyli "Flaw(less). Opowiedz mi naszą historię". Jose wyjechała i w pewnym sensie historia dwójki głównych bohaterów została zamknięta. Wierni czytelnicy mieli nadzieję, że autorka jeszcze wróci do tego duetu i rzeczywiście tak się stało.

Chase i Jose, pomimo niezbyt szczęśliwego zakończenia, byli uosobieniem romantycznej wizji dwóch osób dzielących jedną duszę. Jednak Josephine wyjechała i przez długie lata postrzegała wyjazd do Bostonu jako ratunek przed rodzicami i ucieczkę przed miastem przywołującym trudne wspomnienia.

Najnowsza książka Łabęckiej rozpoczyna się od powrotu Jose do rodzinnego miasteczka. Minęło sześć lat i choć czytelnicy mieli prawo spodziewać się, że życie dziewczyny jest już na właściwym torze, okazało się, że jest zupełnie na odwrót. Sama Jose, mimo że do domu wróciła z narzeczonym i teoretycznie zaplanowaną przyszłością, była bardziej zagubiona niż kiedykolwiek wcześniej.

Myślała, że ma wszystko pod kontrolą, jednak życie jest pełne niespodzianek. Po powrocie w rodzinne strony czekał na nią ciąg zupełnie nieprzewidywalnych zdarzeń, odmieniony brat pragnący odnowić relacje, dawni przyjaciele, stare pamiątki i Chase.

Dziewczyna planując powrót do domu, absolutnie nie zamierzała odnawiać dawnych przyjaźni. Co nie wydawało się trudne do zrealizowania, bowiem z jej powrotu ucieszył się jedynie Archer. Reszta starej paczki była początkowo raczej chłodno nastawiona do dawno niewidzianej Jose. Kolejnym problemem okazał się sam Chase, którego miało nie być w mieście...

"All of your flaws. Przypomnij mi naszą przeszłość" to przepiękna opowieść o dwójce ludzi, których uczucie, przez wzgląd na okoliczności, nie miało nawet szansy rozkwitnąć. Jego moc była mocno odczuwalna już w pierwszym tomie, w drugie części ich historii stało się się jasne, jak głęboka więź ich łączy. Długie sześć lat rozłąki mocno na nich wpłynęło, jednak czy tak samo zmieniło dawne uczucie i czy nadal się w nich tli?

Poza świetnie napisaną historią pięknej miłości, na uwagę zasługuje rewelacyjna kreacja bohaterów. Czytelnicy będą wniebowzięci, ponieważ powtórnie do akcji zostanie zaangażowany Archer - zdecydowany faworyt i uosobienie najwspanialszego przyjaciela na świecie. Autorka ponownie, w cudowny sposób przedstawiła wyjątkową przyjaźń, która łączy bohaterów i tym samym rozproszyła fabułę także na inne postaci. To właśnie wszystkie pozostałe osoby sprawiły, że książka jest tak żywa, zabawna i ciekawa.

Bez wątpienia jest to książka, do której czytelnicy będą wielokrotnie wracać. Jest piękna, ciepła, wciągająca i ciekawa. Świetna fabuła, rewelacyjni bohaterowie oraz morze emocji sprawią, że za każdym podejściem książka odsłoni kolejną, wcześniej nieodkrytą warstwę.

Zobacz więcej
Dane szczegółowe

Najczęściej kupowane razem:

Dostawa i płatność

O Autorze


3253125
Ładowanie...