Alicja w Krainie Czarów i Zagadek

Miej się na baczności, podążając za Alicją w głąb króliczej nory i tajemniczej Krainy Czarów!Pełna osobliwości i uroku kolekcja zagadek inspirowana dziełami Lewisa Carrolla. Zawiera przeplatające się przez całą książkę przezabawnie absurdalne fragmenty Przygód Alicji w Krainie Czarów oraz O tym, co Alicja odkryła po Drugiej Stronie Lustra. Książka zawiera jedyne w swoim rodzaju oryginalne ilustracCzytaj więcej

  • Wydawnictwo: Zielona Sowa
  • Data premiery: 2025-08-27
  • Okładka: miękka
  • Liczba stron: 256
  • Wymiary: 208 x 146
więcej parametrów
Polecamy podobne produkty
Zobacz wszystkie

O książce

Miej się na baczności, podążając za Alicją w głąb króliczej nory i tajemniczej Krainy Czarów!

Pełna osobliwości i uroku kolekcja zagadek inspirowana dziełami Lewisa Carrolla. Zawiera przeplatające się przez całą książkę przezabawnie absurdalne fragmenty Przygód Alicji w Krainie Czarów oraz O tym, co Alicja odkryła po Drugiej Stronie Lustra. Książka zawiera jedyne w swoim rodzaju oryginalne ilustracje Johna Tenniela, przedstawiające Twoich ukochanych ekscentryków zamieszkujących ten magiczny świat, . Kapelusznika, Kota z Cheshire i Białego Królika. Zachowaj czujność podczas rozwiązywania zagadek równie intrygujących jak bohaterowie, którzy je zadają, gier słownych i innych łamigłówek. Czas rozpocząć przygodę!

Dane szczegółowe

Identyfikator produktu
3655541
Tytuł
Alicja w Krainie Czarów i Zagadek
Producent
Wiek od (lata)
15
Język
polski
Liczba stron
256
Typ okładki
miękka
Data premiery
2025-08-27
Rok wydania
2025
Kraj pochodzenia
Polska
Wymiary
208 x 146
Waga
0.32 kg
Wysokość
146 mm
Długość
208 mm
Głębokość
20 mm
Szerokość
145 mm
Nasza cena
24,49 zł
Symbol produktu:
9788383881263
Dziękujemy za Twoją ocenę!
Bądź pierwszy!
Twoja recenzja produktu “Alicja w Krainie Czarów i Zagadek” będzie bardzo przydatna dla innych użytkowników.
Recenzje produktów są zarządzane przez stronę trzecią w celu weryfikacji autentyczności i zgodności z naszymi wytycznymi dotyczącymi ocen i recenzji.
Dostawa i płatność