Xi

ADHD. Mózg łowcy i inne supermoce

Trudno Ci się skupić, a wykonywanie jednej czynności przez dłuższy czas jest dla Ciebie nie lada wyzwaniem? Nie lubisz monotonni, a przede wszystkim kochasz wyzwania i szukasz ciągłych zmian? Ta książka może być o Tobie! "ADHD. Mózg łowcy i inne supermoce" to książka autorstwa Kristin Leer, która ma na celu przybliżyć zaburzenie jakim jest ADHD osobom zupełnie niezwiązanym ze środowiskiem medycznyCzytaj więcej

 • Wydawnictwo: Znak Literanova
 • Data premiery: 2022-09-07
 • Okładka: miękka
 • Liczba stron: 320
 • Wymiary: 210 x 148

Trudno Ci się skupić, a wykonywanie jednej czynności przez dłuższy czas jest dla Ciebie nie lada wyzwaniem? Nie lubisz monotonni, a przede wszystkim kochasz wyzwania i szukasz ciągłych zmian? Ta książka może być o Tobie! "ADHD. Mózg łowcy i inne supermoce" to książka autorstwa Kristin Leer, która ma na celu przybliżyć zaburzenie jakim jest ADHD osobom zupełnie niezwiązanym ze środowiskiem medycznym i psychologicznym. Jeśli chcesz wiedzieć, o co chodzi z ADHD, sięgnij po tę książkę!

O czym jest "ADHD. Mózg łowcy i inne supermoce"?

Wiele osób mających ADHD niesłusznie uważa się za osoby niesłowne, które nie dotrzymują terminów, leniwe czy prokrastynujące. Zdarza się, że osoby dotknięte tym zaburzeniem nie wiedzą, że je mają, odczuwają tylko objawy, takie jak trudności z koncentracją, impulsywność, a także nadmierna ruchliwość. Dawniej uważano, że z ADHD się wyrasta, jednak najnowsze badania pokazują, że może się ono utrzymywać przez całe życie.

Dorośli z ADHD mają niejednokrotnie trudniej niż dzieci, ponieważ inni nie traktują ich z tak dużą wyrozumiałością jak dzieci. To oni uchodzą często za ludzi impulsywnych, leniwych, niecierpliwych, nerwowych, mających trudności z koncentracją i utrzymaniem porządku. Jednak Kristin Leer, norweska lekarka psychiatrii ze zdiagnozowanym ADHD i autorka "ADHD. Mózg łowcy i inne supermoce" postanawia zwalczyć te mity. Pokazuje, że osoby z ADHD cechują się wysoką kreatywnością i spontanicznością, a także emanują pozytywną energią, którą potrafią zarażać innych. Co więcej, potrafią osiągnąć hiperskupienie i w zaskakująco krótkim czasie przyswoić ogromną ilość wiedzy.

"ADHD. Mózg łowcy i inne supermoce" - autobiografia czy książka naukowa?

Autorka książki pokazuje ADHD z zupełnie innej, nieznanej wcześniej perspektywy. Udowadnia, że diagnoza to nie wyrok, tylko krok do lepszego poznania siebie i wykorzystania wiedzy do lepszego działania. Z jednej strony Kristin Leer  sięga do współczesnych badań i teorii oraz proponuje techniki i strategie radzenia sobie z tym zaburzeniem w dorosłym życiu, a z drugiej, jako osoba zdiagnozowana, omawia zalety posiadania nieneurotypowego mózgu.

Autorka "ADHD. Mózg łowcy i inne supermoce" została zdiagnozowana w wieku 44 lat, a mimo to realizuje się zawodowo i prywatnie jako mam dwójki dzieci. Jedno z nich jest, tak jak ona, nieneurotypowe.

Zobacz więcej
Dane szczegółowe
Identyfikator produktu
3268017
Tytuł
ADHD. Mózg łowcy i inne supermoce
Wydawnictwo
Język wydania
polski
Język oryginału
norweski
Liczba stron
320
Data premiery
2022-09-07
Rok wydania
2022
Wymiary produktu [mm]
210 x 148
Okładka
okładka miękka
Waga Produktu [kg]
0.4
Długość
144
Głębokość
205
Wysokość
148
Nasza cena
31,99 zł
Zobacz więcej
Recenzje
4,0/5
1 recenzja
 • 5
  0
 • 4
  1
 • 3
  0
 • 2
  0
 • 1
  0
Napisz recenzję
Recenzje produktów są zarządzane przez stronę trzecią w celu weryfikacji autentyczności i zgodności z naszymi wytycznymi dotyczącymi ocen i recenzji
RecenzjeNajnowsze
Jak działają recenzje
 • Monika K. Klient niezweryfikowany
  4.0
  2022-09-03
  Jako mama, nauczycielka, fizjoterapeutka i po trochę chyba ADHDowiec dziękuję bardzo za książkę. Pozycja warta uwagi dla każdego, a przede wszystkim dla specjalistów pracujących z dziećmi, nie tylko tymi, u których stwierdzono nadpobudliwość psychoruchową. Książka jak dla mnie bardzo wartościowa i godna polecenia. Niby nie naukowa, ale jednak „naukowa”.
Recenzje
Każdą z recenzji weryfikujemy na trzy sposoby:
 • Klient zweryfikowany
  Autorzy recenzji z tym oznaczeniem są naszymi klientami. Kupili ten produkt w sklepie tantis.pl.
 • Klient niezweryfikowany
  Autorzy recenzji z tym oznaczeniem są naszymi użytkownikami, ale nie możemy potwierdzić, że kupili ten produkt w sklepie tantis.pl.
 • Recenzja Zweryfikowana
  Potwierdzamy, że prezentowana opinia może dotyczyć danego produktu i zawiera elementy jego recenzji.

Najczęściej kupowane razem:

Dostawa i płatność

InPost Paczkomat® 24/7
data dostawy 22. kwietnia, poniedziałek
bezpłatna dostawa od 248,00 zł
12,99 zł Pobranie 5,00 zł
Żabka, Dino, punkty DPD Pickup
data dostawy 22. kwietnia, poniedziałek
bezpłatna dostawa od 249,00 zł
8,99 zł Pobranie 5,00 zł
ORLEN Paczka
data dostawy 22. kwietnia, poniedziałek
bezpłatna dostawa od 249,00 zł
10,99 zł
Kurier DPD
data dostawy 22. kwietnia, poniedziałek
bezpłatna dostawa od 299,00 zł
12,99 zł Pobranie 5,00 zł
Pocztex Kurier
data dostawy 22. kwietnia, poniedziałek
bezpłatna dostawa od 299,00 zł
12,99 zł Pobranie 5,00 zł
Kurier InPost
data dostawy 22. kwietnia, poniedziałek
bezpłatna dostawa od 299,00 zł
14,99 zł Pobranie 5,00 zł
Pocztex - punkty odbioru
data dostawy 22. kwietnia, poniedziałek
bezpłatna dostawa od 249,00 zł
11,99 zł Pobranie 5,00 zł
Odbiór osobisty w Bielsku-Białej
data dostawy 22. kwietnia, poniedziałek
0,00 zł
3268017
Ładowanie...