A na końcu nic? O zmartwychwstaniu i życiu..
Czy chrześcijańska wiara w zmartwychwstanie jest jeszcze żywa? Jak można dzisiaj mówić o zmartwychwstaniu?Gerhard Lohfink podejmuje w tej książce temat śmierci i zmartwychwstania. Swoje odpowiedzi konfrontuje z wielością wyobrażeń i oczekiwań współczesnych ludzi, czerpiąc argumenty z Pisma Świętego oraz tradycji chrześcijańskiej. W bezpośrednim i rzeczowym stylu potrafi dowieść ogromnej mocy chrzeCzytaj więcej
- Wydawnictwo: Jedność
- Data premiery: 2024-02-12
- Okładka: miękka
- Liczba stron: 392
- Wymiary: 216 x 157
więcej parametrów
O książce
Dane szczegółowe
Identyfikator produktu
3446565
Tytuł
A na końcu nic? O zmartwychwstaniu i życiu..
Autor
Wydawnictwo
Język
polski
Język oryginału
niemiecki
Liczba stron
392
Typ okładki
miękka
Data premiery
2024-02-12
Rok wydania
2024
Kraj pochodzenia
Polska
Wymiary
216 x 157
Waga
0.51 kg
Wysokość
157 mm
Długość
216 mm
Głębokość
34 mm
Liczba elementów zakres
Do 49
Szerokość
145 mm
Nasza cena
23,89 zł
Symbol produktu:
9788381449342
Bądź pierwszy!
Twoja recenzja produktu “A na końcu nic? O zmartwychwstaniu i życiu..” będzie bardzo przydatna dla innych użytkowników.
Recenzje produktów są zarządzane przez stronę trzecią w celu weryfikacji autentyczności i zgodności z naszymi wytycznymi dotyczącymi ocen i recenzji
Recenzje
Każdą z recenzji weryfikujemy na trzy sposoby:
- Klient zweryfikowanyAutorzy recenzji z tym oznaczeniem są naszymi klientami. Kupili ten produkt w sklepie tantis.pl.
- Klient niezweryfikowanyAutorzy recenzji z tym oznaczeniem są naszymi użytkownikami, ale nie możemy potwierdzić, że kupili ten produkt w sklepie tantis.pl.
- Recenzja ZweryfikowanaPotwierdzamy, że prezentowana opinia może dotyczyć danego produktu i zawiera elementy jego recenzji.
Dostawa i płatność









