48 godzin, które zakończyły zimną wojnę
Geopolityka stała się jednym z najgorętszych tematów. Czy świat na krawędzi konfliktu odrobi lekcje z przeszłości? Jak udało zakończyć się zimną wojnę? Reagan i Gorbaczow należą do jednych z najbardziej intrygujących i najważniejszych postaci dwudziestego wieku. Ich spotkanie w Reykjavku 11 i 12 października 1986 roku było inne od wszystkiego, co wydarzyło się dotąd. Przez około dziesięć i pół godCzytaj więcej
- Wydawnictwo: Wydawnictwo Poznańskie
- Data premiery: 2022-10-12
- Okładka: miękka
- Liczba stron: 352
- Wymiary: 208 x 148
więcej parametrów
O książce
Dane szczegółowe
Identyfikator produktu
3296867
Tytuł
48 godzin, które zakończyły zimną wojnę
Autor
Wydawnictwo
Język
polski
Język oryginału
angielski
Liczba stron
352
Typ okładki
miękka
Wydanie
I
Data premiery
2022-10-12
Rok wydania
2022
Wymiary
208 x 148
Waga
0.39 kg
Wysokość
148 mm
Długość
208 mm
Głębokość
26 mm
Liczba elementów zakres
Do 49
Szerokość
145 mm
Nasza cena
33,19 zł
Bądź pierwszy!
Twoja recenzja produktu “48 godzin, które zakończyły zimną wojnę” będzie bardzo przydatna dla innych użytkowników.
Recenzje produktów są zarządzane przez stronę trzecią w celu weryfikacji autentyczności i zgodności z naszymi wytycznymi dotyczącymi ocen i recenzji
Recenzje
Każdą z recenzji weryfikujemy na trzy sposoby:
- Klient zweryfikowanyAutorzy recenzji z tym oznaczeniem są naszymi klientami. Kupili ten produkt w sklepie tantis.pl.
- Klient niezweryfikowanyAutorzy recenzji z tym oznaczeniem są naszymi użytkownikami, ale nie możemy potwierdzić, że kupili ten produkt w sklepie tantis.pl.
- Recenzja ZweryfikowanaPotwierdzamy, że prezentowana opinia może dotyczyć danego produktu i zawiera elementy jego recenzji.
Dostawa i płatność









