Xi

12 życiowych zasad

Peterson Jordan B.

(okładka miękka)

Wydawnictwo: Fijorr Publishing
Liczba stron: 432
-38%

79,00 zł

49,31 zł

oszczędzasz 29,69 zł (38%)

Dostępność 24 godziny
Paczka w Ruchu 5,99 zł
Poczta Polska - Odbiór w Punkcie 7,99 zł
Poczta Polska 8,99 zł
Paczkomaty 8,99 zł
Kurier 10,99 zł

Opis

Co jest w życiu najważniejsze? O czym każdy powinien wiedzieć? Renomowany psycholog Jordan Peterson, mający w swoim dorobku naukowym publikacje, które wpłynęły na współczesne rozumienie osobowości, przez wielu uznawany jest za jednego z najważniejszych myślicieli naszych czasów. Jego wykłady obejmujące tematykę od mitologii i opowieści biblijnych, przez ewolucję, po relacje miłosne i wychowanie dzieci przyciągnęły dziesiątki milionów słuchaczy na całym świecie. W dobie galopujących zmian i polaryzującej polityki jego przekaz podkreślający wartość osobistej odpowiedzialności i tradycyjnych mądrości życiowych trafił społeczeństwo w czuły punkt. Na kartach tej książki przedstawia dwanaście doniosłych, praktycznych reguł, które mogą posłużyć za kompas moralny i pomóc nadać życiu sens. Oparta na doświadczeniach zawodowych oraz życiowych autora, a także mądrościach zawartych w najstarszych ludzkich mitach i opowieściach, książka 12 życiowych zasad oferuje antidotum na chaos w naszym życiu: wieczne prawdy ukazane w świetle naszych współczesnych problemów.

Dane szczegółowe

Identyfikator produktu 821786
Tytuł 12 życiowych zasad
Autor Peterson Jordan B.
Wydawnictwo Fijorr Publishing
Język wydania polski
Język oryginału angielski
Liczba stron 432
Data premiery 2018-09-03
Rok wydania 2018
Wymiary produktu [mm] 160 x 238 x 35
Okładka Miękka
Cena okładkowa 79,00 zł
Nasza cena 49,31 zł

Recenzje

4/5
5
4
3
2
1
DODAJ RECENZJĘ:

oceń produkt:


Barbara J.

5/5
| 10-05-2020
Rewelacyjna książka. Pierwsza pozycja tego autora, ale na pewno nie ostatnia. Mnóstwo cennych porad na temat życia, osobowości. Po przeczytaniu otrzymałam ogromną dawkę pozytywnej energii od tego pana i była gotowa do zmian. Kilka już nawet poczyniłam, jednak niektóre nawyki bardzo ciężko jest zmienić. Jednak jestem ambitna. Polecam lekturę z całego serca.

Halina T.

5/5
| 10-05-2020
Każdy przeżywa czasami trudniejsze chwile i zaczyna wątpić w wyznawane przez siebie wcześniejsze zasady. Zachowanie sztywnego kręgosłupa moralnego jest w dzisiejszych czasach bardzo trudne. Sama po sobie wiem, że codziennie trzeba stawiać czoło różnym przeciwnościom. Ostatnio sięgnęłam po książkę Jordana Petersona i bardzo pozytywnie na mnie wpłynęła. Podane przez psychologa zasady, którymi warto się kierować naprawdę do mnie przemówiły. To książka idealna dla każdego, to chce popracować nad sobą i własnym systemem wartości.

Diana U.

5/5
| 25-04-2020
Kilka zasad zaproponowanych przez autorka wprowadziłam w swoją codzienną rutyną. Moje życie naprawdę odmieniło się najlepsze, a co najważniejsze zauważyłam że jestem lepiej postrzegana przez otoczenie, zyskałam swego rodzaju prestiż. Tylko niektóre wskazówki były totalnie z innej beczki raczej bym się odnalazła stosując je.

Bożena J.

5/5
| 25-04-2020
Kiedyś natrafiłam na wykład Jordan Petersona i już wtedy bardzo spodobało mi się jego podejście do życia. W dobie pędu i niezwracania uwagi na drugiego człowieka psycholog odwołuje się do tradycyjnych wartości i zasad moralnych. Zawiera w swoim poradniku 12 zasad, którymi należy się kierować w życiu. Książka naprawdę rozjaśnia patrzenie na siebie i otaczający świat.

Marta R.

5/5
| 10-04-2020
W swoim dorobku czytelniczym mam już kilka poradników, które miały na celu ukazanie tego, jak żyć. Miałam wrażenie, że każdy z nich wypełniają raczej puste frazesy, niż konkretne wskazówki. Moja opinia zmieniła się jednak po trafieniu na książkę „12 życiowych rad”. Lektura stała się moim drogowskazem. Autor w konkretny sposób opisał ścieżki, którymi warto podążać oraz ukazał wartości, które nigdy nas w życiu nie zawiodą. Polecam szczególnie tym, którzy znajdują się na życiowym rozdrożu.

Andżelika R.

4/5
| 10-04-2020
Dosyć dobra książka, śmiem nawet twierdzić że najlepsza od tego autorka, a przeczytałam już tego trochę. Jedyny mój zarzut to liczne odniesienia do sfery religijnej. Jak dla mnie było tego zdecydowanie za dużo, no ale to tylko moje osobiste odczucie. Nie jestem katoliczką, może dlatego tak bardzo mi to przeszkadzało.

Aleksandra R.

5/5
| 26-03-2020
Nie przepadam za pozycjami tego autora. Przeczytałam już kilka jego książek i mam złe doświadczenia. Tym razem było inaczej. Brak lania wody, same konkrety. I jeszcze do tego jakie to wszystko ciekawe. Najbardziej podobał mi się fragment o napotkanych kotach, które warto głaskać. Ponoć to bardzo dobrze wpływa na nasz układ nerwowy. Wiedziałam, że coś w tym jest!

Danuta K.

5/5
| 26-03-2020
Często zadajemy sobie pytanie o to, co jest w życiu ważne. Sama wiele razy borykałam się z tą niewiadomą i szukałam odpowiedzi w różnych poradnikach. Najbardziej zachwyciła mnie jednak książka Jordana Petersona „12 życiowych zasad”. Autor oferuje w niej zbiór kilkunastu prawd, którymi powinniśmy się kierować w życiu. Dzięki tej książce można zrozumieć, co tak naprawdę nadaje naszemu bytowaniu sens.

Dostawa

czas dostawy
koszt
za pobraniem
Odbiór osobisty w Bielsku-Białej
czas dostawy
29 Maj, Piątek
przedpłata
0,00 zł
pobranie
Niedostępne
Paczka w Ruchu
czas dostawy
1 Czerwiec, Poniedziałek
przedpłata
5,99 zł
pobranie
Niedostępne
Poczta Polska - Odbiór w Punkcie
czas dostawy
1 Czerwiec, Poniedziałek
przedpłata
7,99 zł
pobranie
Niedostępne
Poczta Polska
czas dostawy
1 Czerwiec, Poniedziałek
przedpłata
8,99 zł
pobranie
Niedostępne
Paczkomaty
czas dostawy
29 Maj, Piątek
przedpłata
8,99 zł
pobranie
Niedostępne
Kurier
czas dostawy
29 Maj, Piątek
przedpłata
10,99 zł
pobranie
Niedostępne

Produkty od Autora:

Prawdpodobnie zainteresuje Cię również:

  • Książki dla dzieci
  • Poradniki i albumy
  • Książki naukowe i popularnonaukowe
  • Literatura piękna
  • Literatura obyczajowa, erotyczna
  • Podręczniki do szkół podst. i średnich
  • Ładowanie...