Xi
Wydawnictwo: Fijorr Publishing
Liczba stron: 432
-38%

79,00 zł

49,05 zł

oszczędzasz 29,95 zł (38%)

Dostępność 24 godziny
Paczka w Ruchu 7,99 zł
Poczta Polska - Odbiór w Punkcie 7,99 zł
Poczta Polska 9,99 zł
Paczkomaty 9,99 zł
Kurier 11,99 zł

Opis

Jordan Peterson – jeden z najwybitniejszych współczesnych psychologów i myślicieli, autor publikacji definiujących na nowo sposób myślenia osobowości – prezentuje wyjątkowy zbiór zasad porządkujących to, co w życiu najważniejsze. Lektura niesie ze sobą nieocenione wsparcie zwłaszcza w obecnych, naznaczonych niepewnością czasach politycznej polaryzacji i diametralnej zmianie gospodarczego układu sił. Zaprezentowane w książce zasady odnoszą się do stałych wartości, które budują morale i nadają sens życiu bez względu na aktualne okoliczności. Autor opiera się na treści starożytnych mitów i ksiąg biblijnych, a także na własnych doświadczeniach. Zabieg ten pokazuje, jak przenieść uniwersalne, ponadczasowe treści na grunt współczesnych realiów.

Dane szczegółowe

Identyfikator produktu 821786
Tytuł 12 życiowych zasad
Autor Peterson Jordan B.
Wydawnictwo Fijorr Publishing
Język wydania polski
Język oryginału angielski
Liczba stron 432
Data premiery 2018-09-03
Rok wydania 2018
Wymiary produktu [mm] 160 x 238 x 35
Okładka Miękka
Cena detaliczna 79,00 zł
Nasza cena 49,05 zł
Powiązane tematy: Bestseller

Recenzje

5/5
5
4
3
2
1
DODAJ RECENZJĘ:

oceń produkt:


Luiza D.

5/5
| 29-08-2020
Książka o ludzkiej naturze, która czerpie z wiedzy znanej od początków cywilizacji, ale przekazuje je w stylu bardziej odpowiednim dla człowieka naszych czasów. Uczy uważnego postrzegania świata i pokazuje, czym jest wolność oraz odpowiedzialność. To nie tylko ciekawa podróż po ludzkiej psychice, ale też po motywach znanych i popularnych w kulturze.

Wioleta R.

5/5
| 14-08-2020
Znany psycholog z wieloma naukowymi publikacjami o naturze ludzkiej postanowił zebrać swoją wiedzę i umieścić ją w jednej książce. Warte uwagi tych, którzy chcą uporządkować świat wokół siebie, więc poszukują do tego wiedzy, ale nie chcą zagłębiać się w wielkie podręczniki psychologiczne. To książka, która stawia sobie za cel próbę dotarcia do każdego odbiorcy.

Jan Z.

5/5
| 30-07-2020
Ile to już napisano książek o ludzkim szczęściu? Tym razem mamy jednak do czynienia ze zbiorem bardzo prosto podzielonych motywów, z których każdy da radę wybrać coś dla siebie. To znane od wieków reguły, bliskie ludziom różnych kultur, ale teraz ubrane w formę odpowiednią dla współczesnego odbiorcy. Czas uporządkować otaczający nas chaos!

Damian Z.

5/5
| 15-07-2020
Książka popularnego psychologa, Jordana Petersona, to dobra okazja do zastanowienia się, co tak naprawdę jest w życiu ważne. Zamiast jednak brnąć w długie i monotonne wykłady, autor skupia się na prostym podziale na dwanaście konkretnych punktów. Omawiają one dwanaście uniwersalnych zasad, które wpływają na samopoczucie człowieka.

Kamil T.

5/5
| 19-06-2020
Przeczytałem dopiero 50 stron a już dała mi wiele do myślenia.

Barbara J.

5/5
| 10-05-2020
Rewelacyjna książka. Pierwsza pozycja tego autora, ale na pewno nie ostatnia. Mnóstwo cennych porad na temat życia, osobowości. Po przeczytaniu otrzymałam ogromną dawkę pozytywnej energii od tego pana i była gotowa do zmian. Kilka już nawet poczyniłam, jednak niektóre nawyki bardzo ciężko jest zmienić. Jednak jestem ambitna. Polecam lekturę z całego serca.

Halina T.

5/5
| 10-05-2020
Każdy przeżywa czasami trudniejsze chwile i zaczyna wątpić w wyznawane przez siebie wcześniejsze zasady. Zachowanie sztywnego kręgosłupa moralnego jest w dzisiejszych czasach bardzo trudne. Sama po sobie wiem, że codziennie trzeba stawiać czoło różnym przeciwnościom. Ostatnio sięgnęłam po książkę Jordana Petersona i bardzo pozytywnie na mnie wpłynęła. Podane przez psychologa zasady, którymi warto się kierować naprawdę do mnie przemówiły. To książka idealna dla każdego, to chce popracować nad sobą i własnym systemem wartości.

Diana U.

5/5
| 25-04-2020
Kilka zasad zaproponowanych przez autorka wprowadziłam w swoją codzienną rutyną. Moje życie naprawdę odmieniło się najlepsze, a co najważniejsze zauważyłam że jestem lepiej postrzegana przez otoczenie, zyskałam swego rodzaju prestiż. Tylko niektóre wskazówki były totalnie z innej beczki raczej bym się odnalazła stosując je.

Bożena J.

5/5
| 25-04-2020
Kiedyś natrafiłam na wykład Jordan Petersona i już wtedy bardzo spodobało mi się jego podejście do życia. W dobie pędu i niezwracania uwagi na drugiego człowieka psycholog odwołuje się do tradycyjnych wartości i zasad moralnych. Zawiera w swoim poradniku 12 zasad, którymi należy się kierować w życiu. Książka naprawdę rozjaśnia patrzenie na siebie i otaczający świat.

Marta R.

5/5
| 10-04-2020
W swoim dorobku czytelniczym mam już kilka poradników, które miały na celu ukazanie tego, jak żyć. Miałam wrażenie, że każdy z nich wypełniają raczej puste frazesy, niż konkretne wskazówki. Moja opinia zmieniła się jednak po trafieniu na książkę „12 życiowych rad”. Lektura stała się moim drogowskazem. Autor w konkretny sposób opisał ścieżki, którymi warto podążać oraz ukazał wartości, które nigdy nas w życiu nie zawiodą. Polecam szczególnie tym, którzy znajdują się na życiowym rozdrożu.

Andżelika R.

4/5
| 10-04-2020
Dosyć dobra książka, śmiem nawet twierdzić że najlepsza od tego autorka, a przeczytałam już tego trochę. Jedyny mój zarzut to liczne odniesienia do sfery religijnej. Jak dla mnie było tego zdecydowanie za dużo, no ale to tylko moje osobiste odczucie. Nie jestem katoliczką, może dlatego tak bardzo mi to przeszkadzało.

Aleksandra R.

5/5
| 26-03-2020
Nie przepadam za pozycjami tego autora. Przeczytałam już kilka jego książek i mam złe doświadczenia. Tym razem było inaczej. Brak lania wody, same konkrety. I jeszcze do tego jakie to wszystko ciekawe. Najbardziej podobał mi się fragment o napotkanych kotach, które warto głaskać. Ponoć to bardzo dobrze wpływa na nasz układ nerwowy. Wiedziałam, że coś w tym jest!

Danuta K.

5/5
| 26-03-2020
Często zadajemy sobie pytanie o to, co jest w życiu ważne. Sama wiele razy borykałam się z tą niewiadomą i szukałam odpowiedzi w różnych poradnikach. Najbardziej zachwyciła mnie jednak książka Jordana Petersona „12 życiowych zasad”. Autor oferuje w niej zbiór kilkunastu prawd, którymi powinniśmy się kierować w życiu. Dzięki tej książce można zrozumieć, co tak naprawdę nadaje naszemu bytowaniu sens.

Dostawa

czas dostawy
koszt
za pobraniem
Odbiór osobisty w Bielsku-Białej
czas dostawy
30 Październik, Piątek
przedpłata
0,00 zł
pobranie
Niedostępne
Paczka w Ruchu
czas dostawy
2 Listopad, Poniedziałek
przedpłata
7,99 zł bezpłatna dostawa od 249,00 zł
pobranie
Niedostępne
Poczta Polska - Odbiór w Punkcie
czas dostawy
2 Listopad, Poniedziałek
przedpłata
7,99 zł bezpłatna dostawa od 249,00 zł
pobranie
Niedostępne
Poczta Polska
czas dostawy
2 Listopad, Poniedziałek
przedpłata
9,99 zł bezpłatna dostawa od 299,00 zł
pobranie
14,99 zł
Paczkomaty
czas dostawy
30 Październik, Piątek
przedpłata
9,99 zł bezpłatna dostawa od 249,00 zł
pobranie
Niedostępne
Kurier
czas dostawy
30 Październik, Piątek
przedpłata
11,99 zł bezpłatna dostawa od 299,00 zł
pobranie
16,99 zł
  • Książki dla dzieci
  • Poradniki i albumy
  • Książki naukowe i popularnonaukowe
  • Literatura piękna
  • Podręczniki do szkół podst. i średnich
  • Komiksy
  • Ładowanie...