1000 krów
Trzy krowy to samo szczęście. Przy dziesięciu jest go nawet więcej. Na widok tysiąca załamiesz ręce! Był sobie kiedyś Gospodarz, któremu życie upływało spokojnie w towarzystwie trzech krów. Pewnego ranka do jego gospodarstwa zawitał Pan Pod Krawatem, który zachwycił się smakiem świeżego mleka. Życie Gospodarza nabrało tempa. Mleka trzeba było produkować coraz więcej, zwiększając liczbęCzytaj więcej
- Wydawnictwo: Kinderkulka
- Data premiery: 2020-11-12
- Okładka: twarda
- Liczba stron: 32
- Wymiary: 236 x 236
więcej parametrów
O książce
Dane szczegółowe
Identyfikator produktu
2919557
Tytuł
1000 krów
Autorzy
Producent
Wiek od (lata)
3
Język
polski
Język oryginału
francuski
Liczba stron
32
Typ okładki
twarda
Wydanie
I
Data premiery
2020-11-12
Rok wydania
2020
Wymiary
236 x 236
Waga
0.35 kg
Wysokość
10 mm
Długość
235 mm
Głębokość
235 mm
Liczba elementów zakres
Do 49
Szerokość
235 mm
Nasza cena
24,29 zł
Bądź pierwszy!
Twoja recenzja produktu “1000 krów” będzie bardzo przydatna dla innych użytkowników.
Recenzje produktów są zarządzane przez stronę trzecią w celu weryfikacji autentyczności i zgodności z naszymi wytycznymi dotyczącymi ocen i recenzji
Recenzje
Każdą z recenzji weryfikujemy na trzy sposoby:
- Klient zweryfikowanyAutorzy recenzji z tym oznaczeniem są naszymi klientami. Kupili ten produkt w sklepie tantis.pl.
- Klient niezweryfikowanyAutorzy recenzji z tym oznaczeniem są naszymi użytkownikami, ale nie możemy potwierdzić, że kupili ten produkt w sklepie tantis.pl.
- Recenzja ZweryfikowanaPotwierdzamy, że prezentowana opinia może dotyczyć danego produktu i zawiera elementy jego recenzji.
Dostawa i płatność










